Âmâ ressam Eşref'in Volvo S60 tablosuna 2 günde 9 teklif geldi

Görme engelli ressam Eşref Armağan'ın yaptığı yeni Volvo S60 resmi eBay'da açık artırmaya çıktı. İlk iki günde 9 teklifin geldiği tablo için önerilen en yüksek fiyat 202 $ oldu

Çarşamba 09.12.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 09.12.2009
ABONE OL
Doğuştan görme engelli ressam Eşref Armağan'ın yaptığı henüz kamuoyu ile paylaşılmamış yeni Volvo S60'ın resmi eBay'da açık artırmaya çıktı. 7 Aralık'ta başlayan ve 17 Aralık'ta sona erecek açık artırmanın ilk iki gününde tablo için 9 kişi teklif verdi. 2 gün içinde verilenen yüksek teklif ise 202 dolar oldu. eBay üzerinden yapılan açık artırmaya dünyanın her yerinden teklif verilebiliyor.Satıştan elde edilecek gelir 177 ülkede 160 milyonun üzerinde tamamen veya kısmı görme engelli üyelerine sahip olan, herhangi bir politik, dini ve ulusal bağı olmayan ve kar amacı gütmeyen Dünya Görme Engelliler Derneği'ne bağışlanacak.

BELGESELİ DE ÇEKİLDİ

Gelecek yıl Cenevre Otomobil Fuarı'nda lansmanı gerçekleştirilecek olan yeni nesil Volvo S60, ilk olarak Eşref Armağan'a gösterilmişti. Armağan elleri ile otomobilin tasarımını incelemişti. Armağan'ın resim çalışması da baştan sona filme alınarak Volvo S60 Blind Preview belgeseli adıyla Volvo hayranlarına gösterildi. Bölgesel YouTube ve Facebook'tan da izlenebiliyor.