ATM sayımızla en büyük bankayı bile solladık

Türkiye'de 4.500 ATM işleten Provus, Kıbrıs, Arnavutluk, Romanya ve Kosova'nın ardından gözünü Rusya ve Körfez Bölgesi'ne dikti

Cuma 18.12.2009
Son Güncelleme: Cuma 18.12.2009
ABONE OL
Bankalara ödeme sistemi hizmeti sunan Provus, gözünü Rusya ve Arap ülkelerine dikti. Türkiye'de 26 bankanın 22'sine hizmet sağladıklarını belirten Provus Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ömerbeyoğlu "İşlettiğimiz 4.500 ATM ile Türkiye'deki en büyük bankanın 1.5 katı büyüklüğüne ulaştık" dedi. Organik ve inorganik büyümek istediklerini kaydeden Ömerbeyoğlu "Hedefimiz Rusya, Arap ülkeleri, Bosna Hersek ve Karadağ gibi yeni pazarlara da girmek istiyoruz" diye konuştu.

27 MİLYON $ CİRO

Yılsonunu 27 milyon dolarlık ciro ile tamamlayacaklarını belirten Ömerbeyoğlu, Türkven ortaklığıyla 2 yılda yüzde 100'lük büyümeye ulaştıklarını söyledi. Bu büyümede Romanya, Arnavutluk, Kosova ve Kıbrıs pazarlarının etkili olduğunu kaydeden Ömerbeyoğlu "Şu anda hizmet verdiğimiz 4 pazara şirket ve ofis kurarak girdik. Bundan sonra yurtdışında satın alma yoluyla da büyümek istiyoruz. Türkven bize finansal ortak olarak çok destek verdi" diye konuştu.

7 GÜN 24 SAAT HİZMET VERECEK
Provus'un alt yapısının her geçen gün güçlendiğini dile getiren Ömerbeyoğlu, son 1 yılda ise 24 saat hizmet vermeye odaklandıklarını söyledi, "Önümüzdeki dönemde güneşi batırmadan hizmet vereceğiz" diyen Ömerbeyoğlu, "Çok yakında bir şirketle işbirliğine gitmeyi planlıyoruz. Bu işbirliğinin ardından kesintisiz hizmet veriyor olacağız" diye konuştu.