Axa Sigorta'dan kristal planlar

Salı 29.12.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 29.12.2009 16:53
ABONE OL
Türkiye'nin en büyük sigorta şirketi AXA SİGORTA, hastanede yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerini teminat altına alan ekonomik, aynı zamanda geniş kapsamlı "kristal planlarını" büyük ve etkin bir reklam kampanyası ile tüketicileri ile buluşturuyor.

Reklam kampanyasının ana sloganı "Yıllık toplam 250 TL den başlayan fiyatlar ile herkese bir sağlık sigortası" olarak belirlendi. AXA SİGORTA, günümüz koşullarında yatarak tedavi gerektiren sağlık giderlerinin çok masraflı olduğunun, oysa AXA SİGORTA Kristal Planlar ile yatarak tedavi giderlerinin anlaşmalı sağlık kuruluşlarında %100 ve limitsiz olarak karşılandığının anlatıldığı reklam kampanyasını başta televizyon olmak üzere, radyo, basın ve web siteleri aracılığı ile tüketiciye ulaştırmayı hedefliyor.

AXA SİGORTA kristal planların amacı, gelecekte karşılaşılabilecek ciddi sağlık sorunlarının mali yıkımlara dönüşmesini engellemek. LEO BURNETT Reklam Ajansı tarafından hazırlanan reklam kampanyası, "Yıllık toplam 250 TL den başlayan fiyatlar ile herkese bir sağlık sigortası" sloganı ile kristal planların tanıtımını yapıyor.

Reklam kampanyası, günümüz koşullarında hastanede yatarak tedavinin çok masraflı olduğunu anlatıyor. Televizyon reklamında kalp ameliyatı olmak için hastaneye yatan ve AXA SİGORTA'dan sağlık sigortası olan Çetin Bey ile sağlık sigortası olmayan Metin Bey'in başından geçenler anlatılıyor.