Apple'ın ıpad'ını pazarda güçlü rakipler bekliyor

HP Touchsmart tx2
EKRANI 12.1 inç ve 2.1 kilo ağırlığı ile normal bir dizüstüden farkı yok. 8 saat pil ömrüne sahip HP'nin tablet bilgisayarı ve Windows 7 işletim sistemi kullanıyor.

JooJoo
APPLE tabletin çok yetenekli olmayan rakibi JooJoo, fiyat olarak yeteneklerine göre pahalı. Sadece video izlemek ve internete bağlanmak için kullanılan Joo- Joo tablet yeterli değil. Fiyatı 300 dolar civarında.

Samsung Q1
TABLET bilgisayar konusunda Samsung'un eli boş değil. Ultra Mobile PC olarak tanınan Samsung Q1, 1 kilonun altında ağırlığıyla rahat taşınıyor. 7 inç dokunmatik ekranı olan Samsung Q1, Microsoft Windows işletim sistemini kullanıyor.

Axiotron
Apple tablet bilgisayara en çok benzeyen tablet Axiotron kalemle kullanılmak üzere tasarlanmış bir yüzeye sahip. Ancak kalemle kullanılması teknolojik olarak rakiplerinin gerisinde kalıyor.

Asus Eee PC T91
Özellikle ucuz dizüstü bilgisayar kategorisini başlatan Asus tablet bilgisayar konusunda da hazılıklı. Asus Eee PC T91 11 saatlik uzun pil ömrü ve uygun fiyatı ile rakiplerinin önüne çıkıyor. Ancak Intel atom işlemci ile rakiplerinden performans olarak zayıf kalıyor.

BİZE ULAŞIN