En çok istihdam yaratan şirketler

İnsan kaynakları platformu Kariyer.net, 9 yıldır verdiği İnsana Saygı Ödülleri ile insan kaynakları alanında yürütülen başarılı çalışmaları öne çıkarmayı devam ediyor.

Kariyer.net'in verdiği İnsana Saygı Ödülleri'ne bu yıl 31 sektörden toplam 80 firma layık görüldü. Firmalar, ödüllerini İK Zirvesi'nin ilk günü olan 14 Nisan 2010'da Lütfi Kırdar Kültür ve Kongre Merkezi Rumeli Salonu'nda düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi.

Vatan Bilgisayar, Yıldız Holding ve Turkcell Grup Şirketleri 2009 yılında en çok başvuru alan firma olurken, HSBC Bank, Global Bilgi ve BOSCH 2009 yılında en çok istihdam yapan şirketler oldu. 2009 yılının en beğenilen şirketi ise Vodafone oldu.

İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Kariyer.net, 11 yıllık yolculuğunda kendisini yalnız bırakmayan İK duayenlerine de "10. Yıl Onur Ödülü" verdi. Bu ödül, modern İK uygulamalarını yaygınlaştırma yolculuğunda Kariyer.net'le birlikte yürüyen İK'nın öncü isimlerine bir teşekkür niteliği taşıyor. Kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen 15. İnsan Kaynakları Zirvesi'nde sahiplerine verilen 9. İnsana Saygı Ödülleri, aday başvurularını yüzde yüz olarak yanıtlayan, en çok istihdam yapan ve en çok başvuru yapan firmalara verildi. Ayrıca, adayların oylamasıyla belirlenen en beğenilen firma ve en beğenilen iş ilanları da ödüllendirildi.

BİZE ULAŞIN