Turkcell'e en çok başvuru yapılan şirket ödülü

Turkcell Grup, ''En Çok Başvuru Yapılan Şirket'' ödülünün sahibi oldu.

Turkcell'den yapılan açıklamada, kariyer.net tarafından gerçekleştirilen 15. İK Zirvesi'nde verilen ''9. İnsana Saygı Ödülleri''nde, Turkcell'in ''En Çok Başvuru Yapılan Şirket'' dalında ödüle layık bulunduğu bildirildi.

Açıklamada, Turkcell'in Türkiye'nin en çok çalışılmak istenilen şirketi olduğunu simgeleyen ödülünü, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Merkezi'nde düzenlenen törende, Turkcell İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş'ın aldığı kaydedildi.

Açıklamaya göre, ödül töreninde konuşan Selen Kocabaş, Turkcell'in, teknoloji ve iletişimdeki öncülüğünün yanı sıra istihdam alanında da lider bir kuruluş olduğunu ifade ederek, ''Biz istihdama sağladığımız katkıyı en büyük sosyal sorumluluğumuz olarak görüyoruz. İnsanımıza yatırım yapma vizyonuyla istihdam yaratıyor ve çalışanlarımızın memnuniyetini en önemli önceliklerimizin arasına koyuyoruz. 2009 yılında Turkcell Grup'a 343 bin iş başvurusu yapıldı. Bu rakam ve ödül gösteriyor ki, Turkcell Türk insanının en çok çalışmak istediği şirkettir. Bu bizim için çok büyük bir başarıdır'' dedi.
Turkcell İş Destekten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Selen Kocabaş, 15. İK Zirvesi kapsamında verilen Türkiye'nin En Başarılı 10 İK Yöneticisi dalında da bir ödülün sahibi oldu.

BİZE ULAŞIN