Hızlı değişime ayak uyduranlar öne çıktı

Soyak CEO'su Emre Çamlıbel, dünya ve Türkiye'de yaşanan hızlı değişime önceden hazırlananların ve değişim rüzgârını arkasına alanların sektörde öne çıktığını söyledi

Dünyada ve Türkiye'de son 25 yılda yaşanan sosyal değişimin, toplumlar ve kurumlar üzerinde de büyük etkileri olduğunu belirten Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel, teknoloji ve bilimdeki gelişim ile çevre konusunda artan bilincin iş yapma biçimlerinde de önemli değişikliklere yol açtığını söyledi. Çamlıbel, son 25 yılda ileri gitmeyi başaran kurumların, zamanın getirdiği koşullara önceden hazırlanan ve değişimin rüzgarını arkasına alanlar olduğuna işaret ederek, gayrimenkul sektöründe de öncülerin, iş yapış biçimlerinde sürekli gelişime öncelik veren, sektördeki kalite çıtasını yükseltmek için çaba harcayanlar olduğunu vurguladı. Kalite konusundaki bilincin yükselmesiyle projelerde, mimari ve konfor kadar, çevreci uygulamalar ile enerji tasarrufunun yanında ekonomik tasarrufu sağlayan özelliklerin de öne çıktığını anlatan Çamlıbel, "Uluslararası kalite standartlarının uygulandığı, modern yaşama uyum sağlayan yenilikçi projelerde alan kullanımında fonksiyonellik; sosyal yaşamı renklendiren tesisler, sağlıklı yaşama katkı sağlayan spor alanları tercih edilir oldu" dedi.

'50 BİN AİLEYİ EV SAHİBİ YAPTIK'
80'li yıllarda Türkiye ekonomisindeki büyümeye paralel büyüyen Soyak'ın İstanbul'da çok sayıda modern yerleşim birimini hayata geçirerek yaklaşık 50 bin aileyi ev sahibi yaptığının altını çizen Çamlıbel, "Ülkenin geleceğine yatırım yapan projelerle faaliyetlerimizi sürdürürken, müşteri memnuniyetinde mükemmelliği hedefleyerek ilerledik. Gayrimenkul alanında ilklere imza attık. Soyak, bu süreçte kurumsal sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmeyi hedefleyerek, iş yapış biçimlerinde verimliliği önde tutan, sürekli gelişimi hedefleyen uygulamalara ağırlık verdi" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN