Mustafa işimizin sessiz ortağı

Mustafa Koç'un sizin projenize bakış açısı nasıl? İlgisini çekiyor mu yoksa tamamen konunun dışında mı? Mustafa işimizin sessiz ortağıdır. Ama onun verdiği destek ve moral bu işin olmazsa olmazıdır. Kritik noktalarda kendisi her zaman yanımızdadır.
Hiç Rahmi Koç'tan söz etmedik. Onun da bu tarz butik markalara olan hayranlığını belki Edwards ile anlayabiliriz. Markanın yol haritası hakkındaki fikri ne? Yeni teknesini sizin giydirdiğinizi hatırlıyorum. Size torpil geçtiğini düşünüyor musunuz? Rahmi Bey aile büyüğümüz. Yaptıklarımızı takip ediyor. Beğeni ve eleştirilerini yeri geldikçe naklediyor. Ama kesin olan bir şey var, tasarımlarımızı ve ürünlerimizi beğeniyor. Bu bizim için çok önemli, çünkü Rahmi Bey'e beğendirmek zordur ve Rahmi Bey sözünü esirgemez. Sonuç olarak, zor da olsa teknesinin tekstil işini bize verdi.
Sizin ailenizin yaptığınız işe yorumları oluyor mu? Babam ve annem bana güvenirler, tabii ki nasihatları oluyor. Abim Frederic'in görüşlerine çok önem veririm, fabrikaların başında bulunmuş kişi olarak. Frederic eleştirilecek bir şey oldu mu hiç kaçırmaz. Sonuç olarak ailemin bu tecrübelerinden çok faydalanıyorum.

BUGÜN NELER OLDU