Şehir içi telefon görüşmesi bedava

Türk Telekom ankesörlü telefonları ücretsiz konuşmaya açtı. Acil ihtiyacı olan herkes ankesörlü telefonlardan bir dakikalık şehir içi görüşmeyi bedava yapabilecek

  1. Haberler
  2. Ekonomi
Salı 07.12.2010 ABONE OL
Türkiye'nin en büyük sosyal sorumluluk projesini Türk Telekom başlattı. Şirket ilköğretim okullarında uyguladığı 'Şehir içi 1 dakika bedava' kampanyası rağbet görünce uygulamayı tüm Türkiye'ye yaymaya karar verdi. Dün başlayan kampanya 28 Şubat 2011 tarihine kadar sürecek. Kampanya çerçevesinde, vatandaşlar Türkiye genelinde sayıları 80 bini bulan tüm ankesörlü telefonlardan acil ihtiyaçlarını giderebilecek. Şehir içi bir dakikalık konuşmayı hiçbir ücret ödemeden yapabilecek. Ücretsiz görüşme için tek yapılması gereken ankesörlü telefonun ahizeyi kaldırıp, numarayı çevirmek olacak.

TALEP 12 KAT ARTTI

Türk Telekom, şehir içi 1 dakika bedava kampanyasını ilk olarak Türkiye genelinde ilköğretim okullarında başlatmıştı. Şirket, Türkiye çapındaki ilköğretim okulları, lise ve dershanelerde uzun bir süredir uyguladığı şehir içi 1 dakika bedava konuşma kampanyasını 2010-2011 öğretim yılında da devam ettiriyor. Bu kampanya, 7 bin 223 adet ankesörlü telefonda kullanıma sunuluyor. Kampanya süresince ankesörlü telefonların trafiği 12 kat arttı. Telekom uygulama büyük ilgi görünce kampanyayı genişletti.
BUGÜN NELER OLDU