Çizginin ötesini onlar anlatacak

“Çizginin Dışındakiler” ana konsepti çerçevesinde Bersay İletişim Enstitüsü (BİE) bu yıl dünya görüşleriyle farklılık yaratmış, birbirinden değerli isimleri konuk edecek. Cem Yılmaz’la 6 Ocak’ta başlayacak konferanslar dizisi 14 Nisan’da Ece Sükan’la sona erecek.

  1. Haberler
  2. Ekonomi
Pazartesi 20.12.2010 15:13 ABONE OL

Bersay İletişim Enstitüsü (BİE) İletişimde Mükemmellik Programı'nın üçüncüsüne, "Çizginin Dışındakiler" başlığı ile devam ediyor.

2011 yılında sanat, akademi, iş dünyası, spor, sağlık ve medya gibi pek çok alanda dünya görüşleriyle farklılık yaratmış, pırıltılı kişilik yapısına sahip değerli isimleri ağırlayacak olan Bersay İletişim Enstitüsü, konferanslardan el edilecek gelirle de iletişim alanında eğitim gören Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine burs desteğisağlayacak.

Cem Yılmaz'ın 6 Ocak 2011 tarihinde "İşte Mizah" başlıklı oturumu ile başlayacak olan konferanslar, 14 Nisan 2011 tarihine kadar her Perşembe günü saat 18:30-20:30 arasında düzenlenecek ve katılım salonun kapasitesiyle sınırlı olacak.

Program hakkında bilgi veren BİE Yönetim Kurulu Başkanı Arın Saydam; "Bersay İletişim Enstitüsü (BİE) olarak, yolu iletişimden geçen herkes için bir dünya görüşü merkezi olmayı hedefliyoruz. Elde ettiğimiz gelirle de yüksek lisans ve doktora öğrencilerine burs vererek onların eğitimlerine destek oluyoruz. Hedefimiz her yıl verdiğimiz burs sayısını mümkün olabildiğince artırmak... 2009 yılında "Dünya Görüşü", geçtiğimiz yıl "Geleceği Tasarlamak" başlıkları altında birbirinden değerli isimleri Enstitümüzün çatısı altında buluşturduk. 2011 yılında da katılımcıların kendi sınırlarını keşfetmeleri amacıyla 'Çizginin Dışındakiler' ana konseptini belirledik ve alanlarında uzman birbirinden değerli ismi ağırlamaya hazırlanıyoruz" dedi.

"İletişimde Mükemmellik Programı 3: Çizginin Dışındakiler" konferans dizisinde sırasıyla;

Cem Yılmaz, Prof. Dr. Miktad Kadıoğlu, Prof. Dr. Sevil Atasoy, Nihat Gökyiğit, Mehmet Turgut, Kürşat Başar, Nasuh Mahruki, Prof. Dr. Celal Şengör, Erdil Yaşaroğlu, Yılmaz Erdoğan, Levent Erden, Kerem Erginoğlu, Prof. Dr. Osman Müftüoğlu, Ayşe Ege (Dice Kayek), Ece Sükan konuşmacı olarak yer alacak.

BUGÜN NELER OLDU