Piyango biletleri cepte

Salı 21.12.2010 00:00
Son Güncelleme: Salı 21.12.2010 16:26
ABONE OL
Bu yılbaşında 35 milyon TL kazanma şansı, hem de bilet kaybetme korkusu olmadan Bilyoner.com'da. Üyelerine mobil ödemeyle cep telefonu üzerinden para yatırma imkanı da veren Bilyoner.com, bayi önünde saatler geçirmeden ya da bilet bulma umuduyla bayi bayi gezmeye gerek olmadan saniyeler içinde talih kuşunu yakalama fırsatı sunuyor. Bugüne dek dört kere büyük ikramiyenin çıktığı Bilyoner.com üzerinden satılan biletler, kaybolma ihtimali olmaması ve sahte çıkma tehlikesi taşımamasıyla piyangoseverlere büyük bir güven veriyor. Zira Bilyoner.com üzerinde satılan her bilet, bilet numarasına göre satın alan kişiye ayrılıyor ve Türkiye'de başka hiçbir kişi tarafından satın alınamıyor.

Yeni akrabalar ortaya çıkmıyor!
Dahası Bilyoner, kullanıcılara hem alacakları biletin numarasını belirleme hem de rastgele numara seçme imkanı veriyor. Kullanıcılar Bilyoner.com üzerindeki milyonlarca bilet arasından düz, çapraz, karışık 10'luk ya da 100'lük seriler halinde de Milli Piyango bileti, alabiliyor. Bilgisayar başından kolayca satın alınabilen Milli Piyango biletlerine çıkan ikramiyeler ise kullanıcıların hesabına yatırılarak, onları büyük bir zahmetten kurtarıyor. Böylece eş, dost, akraba piyango talihlisinin evine doluşmuyor ya da birden bire yeni akrabalar ortaya çıkmıyor!

Bu yıl Milli Piyango'nun 31 Aralık 2010 tarihinde gerçekleşecek Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 35 milyon TL'lik büyük ikramiyenin yanı sıra toplam 190 milyon 405 bin TL ikramiye sahibini bulacak. En az 3, en fazla da 13 kişinin yeni yıla milyoner olarak girmesini sağlayacak olan biletlerin fiyatları ise şöyle: Tam bilet 32 TL, yarım bilet 16 TL ve çeyrek bilet de 8 TL.

Online biletlere 4 defa talih kuşu kondu
Satışa başlandığı günden beri toplam 3.742.950 adet biletin satıldığı Bilyoner.com, bu sene Yılbaşı Çekilişi'nde kurumsal işbirlikleriyle birlikte toplam 1 milyon bilet satmayı hedefliyor. Talih kuşu, son olarak Milli Piyango'nun 19 Eylül 2009 çekilişinde Bilyoner.com'un online biletlerine konmuştu. Bugüne dek dört kez online biletleri seçen talih kuşu, 9 Nisan 2007, 9 Şubat 2009, 29 Mayıs 2009 ve 19 Eylül 2009 tarihli çekilişlerde Bilyoner.com'da satılan biletlere konarak bilet sahiplerine büyük ikramiyeleri kazandırmıştı

https://www.sabah.com.tr