Sihirli marka formülleri

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı, global markalar yaratmak için bir araya geliyor. Cumartesi günü gerçekleşecek organizasyonda yeni girişim ve projelere ilham veren formüller tartışılacak

Boğaziçi Yöneticiler Vakfı'nın ilk kez düzenlediği 'Özgün İyi Yönetim Uygulamaları Forumu' 24 Mart 2012 Cumartesi günü, Ernst & Young, AVEA ve Kuveyt Türk sponsorluğunda, Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. Forum'da, kendi faaliyet alanında farklı, özgün ve başarılı bir uygulama ortaya koyan kuruluşların, başarı hikayelerini paylaşmaları, bu yolla yeni girişim ve projelere ilham verebilecekleri bir platform oluşturulması amaçlanıyor. Forum'un açılış konuşmasını Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ömer Dinçer yapacak. Forum kapsamında düzenlenen oturumlarda TAV Havalimanı Holding, Çilek Mobilya, Bilim İlaç gibi özel sektör şirketleri yanı sıra Başbakanlık İletişim Merkezi, Sağlık Bakanlığı, Altındağ Belediyesi gibi kamu ve yerel yönetim kuruluşları da özgün iyi yönetim uygulamalarını katılımcılarla paylaşacaklar.

UFUK AÇICI FİKİRLER
Özgün yönetim uygulamalarını ortaya koyan kuruluşların deneyim ve birikimlerini paylaşacakları bir organizasyon hedefledik diyen Boğaziçi Yöneticiler Vakfı (BYV) Mütevelli Heyeti Başkanı ve BİM İcra Kurulu Üyesi ve CFO Haluk Dortluoğlu bu sayede ufuk açıcı fikirlerin ortaya çıkacağını ifade etti.

2 BİN ÜYESİ VAR
Boğaziçi Yöneticiler Vakfı, bir grup Boğaziçi Üniversitesi mezunu tarafından 1996'da kuruldu. İki binden fazla mensubu bulunan Boğaziçi Yöneticiler Vakfı (BYV), sosyal aktivite, gezi, söyleşi, seminer gibi farklı alanlarda birçok faaliyet gerçekleştiriyor. Mensuplarını, bilgi ve tecrübe birikimini paylaşmak üzere birçok organizasyon gerçekleştiriyor.
BİZE ULAŞIN