Üniversiteliye ucuz internet

Üniversite öğrencilerine avantajlı yalın internet teklifi sunan TTNET, 12 ay taahhüt veren üniversitelilerden aylık yalın erişim ücreti ve modem ücreti almıyor.

iletişim ve eğlence şirketi TTNET, üniversiteli gençlere Yalın NET6 paketini sabit telefon ve modem ücreti ödemeden, 12 ay boyunca ayda 47 lira yerine 29,99 liraya sunuyor.

Kampanyadan yararlanan öğrenciler, Tivibu Web Maxi paketi ile online eğitimlerin yer aldığı kişisel gelişim platformu ProG Üniversiteli Paketi'ni de ilk 3 ay boyunca ücret ödemeden kullanıyor.

Kampanyadan, internete yeni abone olan veya en az üç aydır internet aboneliği olmayan ilk 100 bin üniversite öğrencisi sadece bir kez yararlanabiliyor. 6 GB kotalı Yalın NET6 paketi kapsamında 20 GB'lik NETDİSK ve 600 dakikalık Wi-Fi kullanımı da paketle birlikte ücretsiz sunuluyor.

TTNET'in Türkiye'deki tüm üniversitelerde eğitim gören öğrencilere sunduğu bu teklifle ilk 3 ay boyunca ücretsiz kullanılabilen Tivibu Web Maxi ile yerli ve yabancı TV kanallarını izleyebilen gençler, dilerlerse belirli kanalların canlı yayınını durdurup 30 dakikaya kadar geri alabiliyor ve kaldığı yerden izlemeye devam ediyor.

Kullanıcılar, en popüler dizi ve programları, yayınlanma tarihinden itibaren bir hafta boyunca kaydetmeye gerek kalmadan istenilen zamanda izleyebiliyor, binlerce belgesel, çizgi film ve müzik içeriğine dilenilen zamanda ulaşabiliyorlar. Dileyenler ilk üç ay ücret ödemedikleri Tivibu Web Maxi paketini dördüncü aydan itibaren 3,90 lira ödeyerek kullanmaya devam edebiliyor.


YABANCI DİL, PROFESYONEL GELİŞİM, BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ, FİNANS KURSLARI

Üniversiteli paketi, interneti olan herkesin kendini geliştirmek için kullanabileceği Kişisel ve Profesyonel Gelişim Platformu ProG ürünüyle de gençlere yabancı dil, profesyonel gelişim, bilişim teknolojileri, finans ve hobi gibi birçok alanda sertifikalı kurslar sunuyor.

İsteyen gençler, 12 ay taahhüt vererek ilk 3 ay ücretsiz faydalandıkları ProG paketini dördüncü aydan itibaren 4,90 lira ödeyerek kullanmaya devam edebiliyor.

Yıl sonuna kadar sürecek olan kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler ise, TTNET satış noktalarından, 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden veya www.ttnet.com.tr adresinden başvuru yapabiliyor.

BİZE ULAŞIN