TTNET e-kitap satacak

TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Koçak, 100'ün üzerinde yayıneviyle anlaşma yaparak hayata geçirdikleri TTNET Kitap platformuyla, kitapları e-içerik olarak online satışla kitapseverlere sunduklarını belirtti.

TTNET'in, teknoloji platformlarına yeni eklediği ''TTNET Kitap''ın tanıtımında konuşan Koçak, TTNET abonesi olma şartı aranmaksızın tüm okurlara yeni bir okuma deneyimi sunduklarını, yayınevleriyle anlaşmalar doğrultusunda platforma sürekli yeni kitaplar eklemeyi hedeflediklerini kaydetti.

TTNET Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen de, TTNET'in güçlü teknolojik altyapısıyla hayatın pek çok alanına yönelik teknoloji platformları geliştirdiklerini anlattı.

Şahin, ''Güçlü IT altyapımız sayesinde müşterilerimize bugüne kadar çok sayıda başarılı ürün ve hizmet sunduk. Yenilikçi televizyon platformumuz Tivibu, Playstore, TTNET Müzik ve bulut bilişim çözümlerimizden NETDİSK'in ardından şimdi de yepyeni bir teknoloji platformu olan TTNET Kitap'la kitapsever müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.'' dedi.


''TTNET KİTAP PLATFORMU''

TTNET Kitap ile isteyen herkes, zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın tablet bilgisayarları ve akıllı telefonları üzerinden kitap okuyabilecek.

Platform sayesinde okuyucular kitaplara çok daha hızlı ve kolay ulaşacak, yüzlerce kitabı yanında taşıma ve istediği her yeri kütüphaneye dönüştürme imkanına sahip olacak.

TTNET Kitap, teknoloji ve kitap tutkunlarına zaman ve mekandan bağımsız, yeni bir okuma deneyimi sunarken, platform sayesinde herkes, dünyanın herhangi bir yerinde, istedikleri zaman www.ttnetkitap.com sitesinden e-kitap satın alarak iPad, iPhone, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinden okuyabilecek.

TTNET Kitap'ta edebiyat, çocuk, siyaset, kişisel gelişim, sağlık-tıp, aile, sosyoloji, din, ekonomi, hukuk, kültür, sanat, bilim ve teknoloji, bilgisayar, eğitim, felsefe, psikoloji, tarih ve diğer pek çok konu başlığında e-kitap bulunuyor.

Kullanıcıların satın aldıkları kitabı 5 ayrı cihazdan okuyabileceği uygulamaya, aynı şifreyi kullanarak giriş yapmaları yeterli olacak. TTNET Kitap servisi kullanıcının bu cihazlarına satın alınmış kitapları otomatik yükleyecek.

Herkese açık olan uygulamadan, TTNET müşterileri, TTNET Kitap'tan aldıkları e-kitapları ADSL faturalarına yansıtarak fatura üzerinden ödeme yapabilme imkanına sahip olabilecekken, isteyen kullanıcılar ADSL faturasının yanı sıra kredi kartıyla da alışveriş yapabilecek.

Kitapları okuyabilmek için uygun olan mobil yazılım, IOS (Appstore) ve Android uygulama (GooglePLay) mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilecek. Bunun için mevcut akıllı telefon ya da tablet yeterli olacak.

BİZE ULAŞIN