JLo'dan sonra sosyete sıraya girdi

Sosyete ünlü yıldız Jennifer Lopez'in ev aldığı Metropol İstanbul için sıraya girdi. Çalık Gayrimenkul Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, "10 gündür telefonlarımız susmuyor, herkes JLo'ya komşu olmak istiyor" dedi

Şu sıralar İstanbul sosyetesi ve iş dünyasının gündeminde dünyaca ünlü pop yıldız Jennifer Lopez'e komşu olmak var. Hemen her ortamda, her sohbette bu konu gündeme geliyor. Lopez'le komşu olma hayali kuran pek çok kişi, ünlü yıldızın daire aldığı Ataşehir'de Varyap İnşaat-GAP Yatırım Ortaklığı'nın hayata geçirdiği Metropol İstanbul projesini yakın takibe almış durumda. Sosyetenin ünlü simaları JLo'nun Boğaz ve Adalar manzaralı dairesiyle aynı katta, yanında, üstünde ev almak için adeta birbiriyle yarışıyor. Jennifer'a komşu olmak için 1 milyon 500 bin lirayı gözden çıkarmak gerekiyor. Ünlü yıldızın Metropol'ü tercih etmesi sadece konut satışlarına değil, proje içinde yer alan ve Bağdat Caddesi'ne rakip olmaya aday AVM'ye de ilgiyi artırmış durumda. Ünlü yıldıza yaptıkları satışın projeye büyük bir hareket getirdiğini söyleyen Çalık Gayrimenkul Genel Müdürü Feyzullah Yetgin'le sosyete arasındaki komşuluk yarışını ve Metropol İstanbul'u konuştuk.

TELEFONLAR KİLİTLENDİ
Lopez'in projeden daire alması satışlarınızı nasıl etkiledi?
Satıştan sonra beni çevremden, iş hayatından tanıdıklarım ve birçok işadamı aradı. "Lennifer hangi daireyi alıysa aynı katta, yanında, üst katında ev istiyorum" diyorlar. Bu satış işimize müthiş bir hareket getirdi. Özellikle JLo için verdiğimiz davetten sonra sosyete de sıraya girdi. Cemiyet hayatının önemli isimleri buradan dairenin yanı sıra AVM'den dükkân da istiyor. Telefonlarımız kilitlendi.
Lopez neden İstanbul'dan ev aldı?
Starların gelirleri çok yüksek. Bu kadar büyük servetin yatırıma dönüşmesi ve güvenli adreslere teslim edilmesi lazım. Kabul etmeliyiz ki son yıllarda Türkiye bu anlamda cazip bir ülke oldu.

Metropol'e sosyete akın etti
Bu hafta Le Meridien İstanbul Hotel'de Jennifer Lopez şerefine verilen davete katılan Demet Sabancı Çetindoğan, Derin Mermerci, Feryal Gülman, Alara Koçibey ve Deniz Berdan, hem Lopez'le hem de dairelerle yakından ilgilendi ve bilgi aldı.

Londra, New York ve Tokyo'ya rakip olacak
Metropol İstanbul Londra, Tokyo, New York ve Şangay'dan sonra en gözde merkez olarak konumlanan İstanbul Finans Merkezi içindeki en büyük kompleks proje olarak dikkat çekiyor. Bu dev yatırım, tüm sosyal alanlara bir asansör uzaklıkta bulunacak şekilde projelendirilmiş. Metropol Rezidans ise ihtiyaç duyulabilecek tüm özel hizmetleri kültürel, eğlence, spor ve ticari alanlarda eksiksiz olarak sunuyor.

BİZE ULAŞIN