Dünyanın kadınları Boğaz'da buluşuyor

Girişimci kadınlar İstanbul'da buluşacak. 2-4 Haziran'da Dell, eylül ayında ise finans devi Bank of America kadın girişimcilik organizasyonlarını İstanbul'da düzenleyecek

Perşembe 30.05.2013
ABONE OL
Yabancı firmaların gelecek planlarına karar verdiği Türkiye, küresel kadın girişimcilere ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. İstanbul, dünyanın en önemli iki kadın girişimci organizasyonunu ağırlayacak. 2-4 Haziran'da dünyaca ünlü teknoloji şirketi Dell, Kadın Girişimciler Ağı (DWEN) toplantısını ilk kez Türkiye'de düzenleyecek.

EYLÜLDE DE BOFA GELİYOR
Eylül ayında ise finans devi Bank of America Merrill Lynch'in Global Ambassador programı ile kadın girişimciler İstanbul'da bir araya gelecek. Gelecek hafta yapılacak Dell'in girişimcilik toplantısında ABD eski başkan adayı ve siyasetçi Al Gore'un eşi Elizabeth Gore, Hillary Clinton'un özel kalem müdürü Cherly Mills, Forbes Woman'ın üst yöneticisi Moira Forbes, HRH Hotel Group'un yöneticisi Padmaja Kumari Mewar, Ariadne Capital'ın patronu Julie Meyer ile Dell'in üst yöneticilerinin de yer aldığı 50 girişimci konuşma yapacak.