Lassa FC Barcelona'ya adını yazdırdı

Lassa, ünlü spor kulübü FC Barcelona'nın Global Resmi Lastik Partneri oldu. 4 yıllık anlaşmayla şirket, kulübün tüm salon sporlarının isim sponsorluğunu da üstlendi

Lassa FC Barcelona'ya adını yazdırdı
Brisa'nın 60'tan fazla ülkeye ihracat yapan markası Lassa, dünyanın en başarılı spor kulüplerinden FC Barcelona ile anlaşma imzaladı. 1 Haziran'da yürürlüğe giren ve dört yıllık dönemi kapsayan anlaşmayla Lassa, FC Barcelona Kulübü'nün "Global Resmi Lastik Partneri" olarak anılacak. Anlaşma ile ayrıca kulübün basketbol, hentbol, futsal ve tekerlekli paten hokeyi takımlarının resmi isimleri "FC Barcelona Lassa" olarak kullanılacak. Bu süreçte Messi, Neymar Jr., Louis Suarez, Iniesta, Juan Carlos Navarro gibi dünyaca ünlü FC Barcelona yıldızları, reklam filmleri dahil tüm Lassa iletişim çalışmalarında yer alabilecek. Anlaşma Lassa'ya, 'bir spor kulübünün tüm salon sporlarının isim sponsorluğunu üstlenen ilk Türk markası' unvanını kazandırdı.

SABANCI VE KOÇ FORMADA BİRLEŞTİ
Koç Holding çatısı altındaki markalardan Beko da bir yıl önce Barcelona'yla sponsorluk anlaşması imzalamıştı. Türkiye ekonomisine yön veren Sabancı ve Koç aileleri böylece, aynı futbol takımının formasında bir araya gelmiş oldu.
BİZE ULAŞIN