Mahall İzmir yükseklikte Sapphire’i geçecek

Mahall İzmir yükseklikte Sapphire’i geçecek

Türkerler İnşaat’ın İzmir’de hayata geçireceği 350 milyon dolarlık Mahall İzmir, 260 metrekare yüksekliği ile Türkiye’nin en büyüğü olacak

İzmir Alsancak'ta Bomonti ailesinin bira fabrikasının arazisi üzerinde Türkerler Holding tarafından hayata geçirilen Mahall İzmir, yüksekliği ile de İstanbul'daki Sapphire binasını geçecek. 45 bin metrekare alan üzerinde 350 milyon dolar yatırımla gerçekleşecek karma projenin yüksekliği antensiz 240 metrekare. Sapphire'in antenle birlikte 260 metre yükseklikte olduğunu dile getiren Türkerler Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, "Türkiye'nin en yüksek binası olmak gibi bir iddiamız yok ama sanırım öyle olacağız" dedi.

EN FAZLA TALEP 1+0'A
Projenin yüzde 15'ine ön talep topladıklarını ve en fazla talebin 1+0 ile 1+1 dairelere geldiğini dile getiren Türker, "Asıl satışlara bugün itibarıyla başlıyoruz" diye konuştu. Mahal Bomonti İzmir fiyatları metrekare bazında 5 bin 500 dolar ile 7 bin 500 dolar aralığında. Fiyatların 320 bin-1.2 milyon lira aralığında olduğu projede en fazla 1+0 daireler ilgi gördü. Projede 470 konut, 572 ofis, 30 ticari birim bulunuyor.
BİZE ULAŞIN