Nef Barcelona’ya sponsor oldu

Türk şirketlerinin Barcelona’ya ilgisi artarak devam ediyor. Nef Barça’ya sponsor oldu. Şirketin yeni hedefi ise Manchester United

Nef Barcelona’ya sponsor oldu
Nef, gayrimenkul sektöründeki başarı hikayesini Avrupa'nın metropollerine taşımak için kollarını sıvadı. Geçtiğimiz yıl Galatasaray'ın ana sponsoru olan Nef, şimdi de Avrupa'nın en önde gelen kulüplerinden Barcelona'nın resmi sponsoru oldu. 50 milyonu aşkın taraftarıyla Avrupa'nın en fazla taraftarına sahip spor kulübü Barcelona ile sponsorluk anlaşmasını 18 Nisan'da Barselona'da imzalayan Nef, bu sponsorluk ile hem Avrupa stratejilerini pekiştirmeyi amaçlıyor hem de Türkiye'nin hikâyesini dünyaya anlatmayı hedefliyor. Yapılan anlaşmanın forma sponsorluğu olmadığını açıklayan şirket yetkilileri, resmi sponsorluk yaptıklarını belirtti. Sponsorluk anlaşmasının detayları ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

ŞİRKETLER AVRUPA'YA AÇILIYOR
Son yıllarda Türk Hava Yolları başta olmak üzere birçok şirket Avrupa'da spor kulüplerine sponsor oluyor. Bu kapsamda THY Euroleague Basketball ve World Golf Cup, Beko Barcelona ve Ramsey de Liverpool'a sponsor olmuştu.
BİZE ULAŞIN