Satışlar mayısta uçacak

Satışlar mayısta uçacak

Coral Travel Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kamçı, erken rezervasyon satışlarında bir önceki yıla oranla yüzde 12 büyüdüklerini söyledi. Satışların üçte birini tamamladıklarını anlatan Kamçı, "Erken rezervasyon satışları mart ayı sonuna kadar planladığımız ölçüde seyretmişti. Nisan ayının ilk iki haftasında bir duraklama yaşanmış olsa da son 10 gündür rezervasyonlar tekrar hareketlendi. Özellikle mayısta ciddi bir artışın olacağını öngörüyoruz" dedi. Erken rezervasyon döneminin 5 Haziran'da sona ereceğini aktaran Kamçı, tatilcilere avantajlı fiyatlardan faydalanmalarını önerdi.

UZAKDOĞU'YA İLGİ ARTTI
Bu yıl erken rezervasyon taleplerinde Uzakdoğu'ya ciddi bir ilgi olduğunu aktaran Kamçı, "Başta yurtdışında grubumuzun doğrudan faaliyet göstermekte olduğu İspanya, Yunanistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Mısır ve Tayland'a düzenlediğimiz münferit ve grup turları bu sene oldukça talep görmeye başladı. Yurtdışı satışlarımız geçen yılın aynı dönemine göre 2 kat arttı" diye konuştu. İç pazara yönelik taleplere değinen Kamçı, 2017 yaz sezonunda Ege bölgesinin popülaritesini artırdığını ancak oranlamaya bakıldığında Akdeniz'in önde olduğunu söyledi. Kamçı, "Tesislerin kalitesini göz önünde bulunduranlar için Side, biraz daha lüks isteyenler içinse Belek otelleri tercih ediliyor"dedi.

6 GECEYE 3 GECE ÜCRETSİZ
Bu yıl grup otelleriyle özel bir kampanya başlattıklarını anlatan Kamçı, sözlerini şöyle sürdürdü: "Side bölgesinde yer alan Otium Eco Club, ve Otium Hotel Seven Seas ile Kemer'deki otelimiz Otium Hotel Life ve grubumuzun en yeni oteli Xanadu Resort Hotel'de erken rezervasyon döneminde 6 gecelik rezervasyon yaptıran misafirlerimizi Mısır'daki Otium Hotel Amphoras'ta 3 gece ücretsiz ağırlıyoruz."

BİZE ULAŞIN