İstikrar sağlandı hedeflere ulaşırız

CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, referandum sonrasında Türkiye’nin önüne koyduğu tüm hedeflere ulaşacağına inandıklarını söyledi. Erem, “Ülkemizdeki güven ve istikrar ortamının sürmesi en büyük temennimizdir” diye konuştu

İstikrar sağlandı hedeflere ulaşırız
Ekonominin barometresi niteliğindeki fuarcılık sektörü, 16 Nisan sonrası yakalanan istikrar ortamından memnun. CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, referandum sonrasında ülkede sağlanan istikrar ile birlikte yeni Türkiye'nin önüne koyduğu tüm hedeflere ulaşacağına inandıklarını söyledi. İş dünyası temsilcilerinin olarak güvenli bir ortamın verdiği huzurla birlikte artık rahat bir nefes alacakları döneme girdiklerini vurgulayan Erem, "Ülkemizdeki güven ve istikrar ortamının sürmesi en büyük temennimizdir. Türkiye'nin ancak güçlü bir ekonomi ile ayakta kalabileceği düşüncesini taşıyan iş dünyasının bugün ana gündeminde yalnızca ekonomi var. CNR Holding olarak biz de var gücümüzle ülke ekonomisine destek sunmak için yatırımlarımızı hızlandırdık. Türkiye'nin üretimine, istihdamına ve ihracatına katkı sağlamak amacıyla düzenlediğimiz fuarlarımızda 50'nin üzerinde sektörün temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturuyoruz. Fuarlarımızda, her yıl binlerce katılımcıyı yüz binlerce ziyaretçi ile bir araya getiriyoruz. Türkiye'nin en önemli ihracat merkezi konumundayız ve ülkemize önemli oranda döviz girdisi sağlıyoruz" diye konuştu. Türk fuarcılık sektörünün son zamanlarda batıdaki ölçekleri yakalamaya başladığını da söyleyen Erem, 2023 yılında İstanbul'un global finans merkez haline dönüşmesi ile birlikte uluslararası fuarcılık anlamında da dünyanın en önemli destinasyonlarından biri haline geleceğini vurguladı. Erem şöyle konuştu: "CNR Holding olarak 2017'de 50 fuar organize edeceğiz. Gıda, eğitim, seramik, ambalaj ve güvenlik sektörlerinde yeni fuarlarımız olacak. Büyüme stratejimiz kapsamında bu yıl 50 milyon TL'lik bir yatırım yapmayı planlıyoruz. Biz ülkemizin bugününe ve geleceğine inanıyoruz. Bu inançtan aldığımız güçle Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz."

SABAH İŞ DÜNYASININ SESİ OLDU
CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, SABAH gazetesinin sürdürdüğü düzeyli, ilkeli, objektif yayın politikaları ile biz iş dünyası temsilcilerinin sesi olduğunu da belirterek, gazetenin 32'nci kuruluş yıldönümünü kutladı. Erem, "Ülke ekonomimizin ve dünya ekonomilerinin nabzını tutan, toplumda ve piyasalarda kırılganlığa ve kaosa sebebiyet vermemek için çaba gösteren SABAH gazetesinin başarılarının bundan sonraki süreçte de devam edeceğine inanıyorum. Türkiye'deki gelişmelere karşı gösterdiği duyarlılık ile gazetecilik mesleğine yakışır habercilik anlayışını başarıyla temsil eden SABAH gazetesinin, ülkemizin birlik beraberliğini muhafaza etme misyonundan ödün vermeden yayımladığı başarılı haberleri ilgiyle takip ediyorum. Birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde biz iş dünyasını temsil ederek, bizlere güç veren SABAH gazetesine yayın hayatında başarılar diliyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN