Eve bayram geldi

Ramazan Bayramı tatilinde ev almak isteyenler için yeni kampanyalar başladı. Bayramda satış ofislerini açık tutacak firmaların kampanyaları arasında sıfır peşinat ve faiz indirimi dikkat çekiyor

Eve bayram geldi
Haziran ayının gelmesiyle birlikte şaha kalkan Türkiye ekonomisinin performansı gayrimenkul sektöründe düzenlenen kampanyalara da doping etkisi yaptı. Konut üreten firmalar Ramazan Bayramı tatilini fırsata çevirmek için kolları sıvadı. Bayramda da kapılarını açık tutacak olan şirketlerin, ramazan ayı bayram müjdeleriyle bir araya getirmesi konut almayı düşünen ama zaman bulamayan vatandaşlara yarayacak. Kampanyalar içinde indirim ve öteleme fırsatları bulunuyor.

50 AY SIFIR FAİZ
Babacan Holding, Babacan Port Royal, Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinden Ramazan Bayramı boyunca 24-27 Haziran tarihleri arasında konut alanlara ödeme avantajları sağlıyor. Satış ofisleri ise bayramın ikinci gününden itibaren hizmet vermeye devam ediyor. Babacan Port Royal'de daire fiyatları 249 bin liradan başlıyor. Şirket 50 ay 0 faiz ödeme imkânı sağlıyor. Daire fiyatlarının 239 bin TL'den başladığı Babacan Premium'dan konut sahibi olmak isteyenlere sıfır peşinat aylık 2.150 TL taksit avantajı sunuluyor.

YÜZDE 12 İNDİRİM YAPIYOR
Basın Ekspres- Güneşli bölgesinde yer alan Greenist, haziran sonuna kadar satış ofisine gelen tüketiciye yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında dairelerin metrekare fiyatı 5 bin 30 liraya geliyor. Greenist satış ofisi, Ramazan Bayramı'nda ev sahibi olmak isteyenler için 24 Haziran Cumartesi ve 27 Haziran Salı günleri de açık olacak. Projede daireler 77 ila 350 metrekare arasında değişiyor. 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1'e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri bulunuyor.

YÜZDE 1 KDV'Lİ
Siyahkalem, Zekeriyaköy'de gerçekleştirdiği KÖY projesinde yeni bir kampanya başlattı. 461 konutun yüzde 95'inin satışını tamamlayan Siyahkalem, kalan 30 adet 195 metrekarelik, 3+1 dubleks daireyi, aylık 5.700 TL'den başlayan taksitlerle satışa sunuyor. Kampanya çerçevesinde 1 milyon 586 bin TL'den başlayan, teslim aşamasına gelmiş 30 konut yüzde 1 KDV avantajı ve 84 aya vade seçeneği ile satılıyor.

25 EVE % 25 İSKONTO
Polatyol tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Eston Şehir Mahallem yoğun talep üzerine bayrama özel kampanya hazırladı. Bayram boyunca projede kalan son 25 daire için yüzde 25 indirim fırsatı sunulacak. Özlenen mahalle kültürünü yeniden başlatmayı hedefleyen Eston Şehir Mahallem'de hayat eylülde başlıyor.

FİYATA %20 DAMPİNG
Gaziosmanpaşa kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Essenora Evleri projesinde bayrama özel düzenlenen kampanya kapsamında yüzde 20 indirim fırsatı ile ev sahibi olma imkânı sunuluyor. 1+1'den 4+1'e kadar farklı konut seçenekleri yer alan Essenora Evleri projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.

METREKARESİ 7 BİN LİRA
Sefa İnşaat & Koyuncu İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen İstanbul Anadolu Yakası Maltepe'de toplam 432 konut ve 37 ticari üniteden meydana gelen 'Evinpark Ada & Tepe'de Ramazan Bayramı'na özel yüzde 10 indirim avantajı sağlanıyor. 2+1'den 4+1 dublekse kadar farklı konut seçenekleri bulunan projede, teslimlerin Haziran 2018'de yapılması planlanıyor. Projede metrekare fiyatları 7 bin TL'den başlıyor.

SIFIR PEŞİNAT SIFIR FAİZ
DKY İnşaat'ın 4 projesinde geçerli olmak üzere Ramazan Bayramı kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında peşin alımlarda yüzde 20'ye varan indirim imkanı ile ev sahibi olmak mümkün. 60 ay sıfır vade farkı imkânı sunan şirket, 120 aya kadar olan vadelerde de yüzde 0.45 vade farkı ile ev almak isteyenlere avantajlar sağlıyor.

BAYRAMA ÖZEL EK İNDİRİM
İnsay Yapı, Pendik'te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik için Ramazan Bayramı'na özel kampanya düzenliyor. Bayram boyunca Ondörtüç Pendik'ten ev sahibi olmak isteyenlere devam eden yüzde 15 indirim kampanyasının yanında ayrıca yüzde 5 bayram özel indirim fırsatı sunuluyor. 240 aya kadar da vade imkânı sağlayan İnsay Yapı, bayramın ikinci ve üçüncü günü satış ofisini açık tutacak. Projede, konut fiyatları 232 bin liradan başlıyor, 450 bin liraya yükseliyor. Proje bir yıl sonra tamamlanacak.

PEŞİNATI YÜZDE 5'E ÇEKTİ
Türkiye'nin köklü markalarından biri olan Polat, özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi Piyalepaşa İstanbul'da, bayrama özel yüzde 5'i peşin, 15'i teslimde olmak üzere kampanya başlattı. Bu kapsamda 60 ay vade ve yüzde 0.45 faiz ya da 120 ay vade ve yüzde 0.70 faiz seçenekleriyle ev sahibi olabilmek mümkün.

140 BİN LİRA İNDİRİM YAPACAK
Tüm daireleri denize açılan Manzara 7/24'te, Ramazan Bayramı'na özel fırsat günleri başlıyor. Haziran sonuna kadar geçerli olacak kampanya ile, Pendik'te yükselen projeden ev sahibi olmak isteyenlere, peşin alımlarda farklı daire tiplerine göre 55 bin ile 140 bin lira arasında değişen indirimler uygulanıyor. Özbostan İnşaat tarafından hayata geçirilen projede yaşam 2018 sonunda başlayacak.
BİZE ULAŞIN