Fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları...

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'dan fındık üreticisine müjde gibi haber! Fındık fiyatları ne kadar? Üreticiler fındık fiyatlarının son durumunu büyük bir merakla takip ediyor. Peki fındık fiyatları ne kadar? Samsun fındık fiyatları, Düzce fındık fiyatları, Ordu fındık fiyatları, işte il il fındık fiyatları...

Fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları...

Fındık fiyatları TMO tarafından 10.5 TL olarak açıklandı. Fındık fiyatları ne kadar? İşte il il fındık fiyatları... Peki illerin ticaret borsalarında günlük fındık fiyatları ne kadar? Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba'dan fındık üreticisine müjde gibi haber!

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, "Fındık üreticisinin elindeki tüm fındığı TMO olarak alacağız. Önümüzdeki hafta Salı günü de fındık üreticicisine 40 milyon lira ödeme yapacağız" dedi.

Samsun-Çarşamba fındık fiyatları

Samsun'un en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Çarşamba'da fındık fiyatları en düşük 8.90 lira en yüksek ise 9.30 lira seviyesinde.

Terme fındık fiyatları

Ortalama olarak Çarşamba ile aynı fiyatlara alıcı bulan Terme fındığı da en düşük 8.60 lira en yüksek ise 9.10 TL'den alıcı buluyor.

Ordu Fındık fiyatları

Türkiye'nin en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Ordu'da fiyatlar en düşük 8.50 en yükse ise 9 liradan alınıyor.

Ünye Fındık fiyatları

Ordu'da yoğun şekilde fındık tarımının yapıldığı ilçelerin başında gelen Ünye'de en düşük fiyat 8.75 en yüksek fiyat ise 9.25 TL seviyesinde seyrediyor.

Fatsa fındık fiyatları

Karadeniz'în en büyük fındık üretim merkezlerinden olan Fatsa'da 3n düşük fiyat 8.50 en yüksek fiyat 9 liradan alıcı buluyor.

Giresun fındık fiyatları

Giresun fındık fiyatlarının en yüksek olduğu il konumunda. En düşük fiyat 9.19 en yüksek 9.70 seviyesinden alıcı buluyor.

Düzce fındık fiyatları

Batı Karadeniz'in en önemli fındık üretim merkezlerinden olan Düzce'de en düşük fiyat 9 en yüksek ise 9.50 TL seviyesinde bulunuyor.

Sakarya Fındık fiyatları

Sakarya'da en düşük fiyat 8.50 en yüksek fiyat ise 9 liradan alıcı buluyor.

Kocaeli Fındık fiyatları

Marmara Bölgesinin fındık üretim merkezlerinden olan Kocaeli'de en düşük fiyat 9 en yüksek fiyat ise 9.50 lira seviyesinde seyrediyor.

BİZE ULAŞIN