Finansın merkezine Sinpaş imzası

Sinpaş, İstanbul Finans Merkezi’ne komşu bir projeye başlıyor. 58- 200 metrekarelik dairelerin 475 bin ila 1 milyon 585 bin lira arasında satılacağı proje dünyanın finans şehirlerinden esinlenerek dizayn edildi

Finansın merkezine Sinpaş imzası
Sinpaş, İstanbul Finans Merkezi'nin yanında yeni bir projeye başlıyor. 2 bin 750 konuttan oluşacak projede bin 900 konutun teslimatı Aralık 2019'da yapılacak. Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Çelik, 58 ila 200 metrekare arasında değişecek daire fiyatlarının 475 bin liradan başlayarak 1 milyon 585 bin liraya yükseldiğini söyledi. Çelik, "Burası kentsel dönüşüm alanı değil, kendi arazimiz. Bu proje özellikle metro bağlantısı ve finans merkezine yakınlığıyla hayatı kolaylaştıracak" dedi. Sinpaş Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, New York, Londra, Dubai gibi önde gelen küresel finans üslerini örnek göstererek şunları söyledi: "Londra ve New York gibi dünyanın finans şehirlerinde gelişen yaşam konseptleri, o bölgenin çekim merkezi haline geliyor. Finans dünyası ile iç içe olan yaşam alanları da hızla gelişiyor. Bunun en güzel örneklerinden biri New York'un yanı başında yer alan Soho'dur. Şimdi Soho'da herkesin imrendiği mimari ve sıcak yaşam, Sinpaş Finans Şehir ile hayata geçecek. Bizi heyecanlandıran bu projeyi 2 milyar 350 milyon TL'lik bir yatırımla gerçekleştiriyoruz. 36 bin 500 metrekarelik bu dev şehir parkında göletler, oturma terasları ve yeşillikler içinde keyifle vakit geçirme imkânı sunuyoruz."

İSTANBUL'DAN DÜNYAYA ULAŞMA İMKâNI
Finans Merkezi ile birlikte yapılacak olan yeni yol bağlantıları ve E5, TE M otoyollarıyla ulaşım çok daha kolay sağlanabilecek. Yeni açılacak ve halihazırda yapımına başlanmış olan Göztepe Ataşehir Metro hattıyla İstanbul'un her noktasına dakikalar içinde ulaşılabilecek.
BİZE ULAŞIN