250 milyon dolarlık Nidapark Bomonti satışta

250 milyon dolarlık Nidapark Bomonti satışta
Tahincioğlu Gayrimenkul Nidapark Bomonti projesini satışa çıkardı. Konutların metrekare birim fiyatlarının 8 bin 300 liradan başladığı projede en düşük daire fiyatı ise 714 bin lira olarak belirlendi. Nidapark Bomonti Teras, Nidakule Bomonti Ofis, Nidapark Bomonti Kule, Nidapark Bomonti Meydan, Nidapark Bomonti Suit olmak üzere 5 bölümden oluşan projede, bir yüksek katlı kule ile 4'ü 5 katlı yatay blok yer alıyor. Projenin toplam yatırım değeri ise 250 milyon dolar.

YÜZDE 100 KAZANDIRACAK
Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, bölgeyi ayrıca iş ve eğlence merkezi olması ile ulaşımın ana hatlarına yakınlığı nedeniyle özellikle tercih ettiklerini söyledi. Tahincioğlu, "Proje bulunduğu bölgenin de dinamikleri gereği hem modern yaşamın gereksinimlerini, hem de mahalle yaşamının detaylarını barındırıyor. Karma projelerdeki uzmanlığımızla devam ettiğimiz projemizde hem yüksek, hem de yatay yaşam tercihlerine yanıt veriyoruz. Doğru yerde doğru proje her zaman karşılığını buluyor. Burada fiyatlarımız bölgeye göre çok uygun. Proje tamamlandığında kullanıcılarına yüzde 100 kazandıracağına inanıyoruz" diye konuştu.

İKİ YENİ PROJE YOLDA
Özcan Tahincioğlu, 2017 sonuna kadar 2 aylık süreçte İstinye projesini ve butik bir proje olarak hayata geçirdikleri Kağıthane projesini de satışa çıkaracaklarını söyledi. Kayaşehir projesiyle ilgili de son bilgileri paylaşan Tahincioğlu, "Burada 3. Palladium AVM'yi hayata geçiriyoruz. Gelecek yılsonuna tamamlanacak" dedi.
Sektörde önemli bir enstrüman olarak öne çıkan 'gayrimenkul yatırım fonlarını' da değerlendiren Tahincioğlu, fonlarla yakın çalıştıklarını belirterek, yeni satışlar yaptıklarını da söyledi. Tahincioğlu, "Gayrimenkul yatırım fonlarıyla çalışmalarımızı ilerletmek amacındayız" ifadesini kullandı.
BİZE ULAŞIN