Peşinatı yüzde 5’e çekti 60 ay vadeyi kaldırdı

Artaş İnşaat, Başakşehir’de Emlak Konut işbirliğiyle hayata geçirdiği Avrupa Konutları Başakşehir’de yüzde 5 peşinatla 60 ay sıfır faiz kampanyasını başlattı. Teslim için gün sayan projede daire fiyatları 623 bin TL’den başlıyor

Peşinatı yüzde 5’e çekti 60 ay vadeyi kaldırdı
Artaş İnşaat, teslimine başlayacağı Avrupa Konutları Başakşehir projesi ile yüzde 5 peşinatla 60 ay sıfır faiz kampanyası başlattı. Emlak Konut GYO işbirliğiyle hayata geçen projde 941 konut ve 27 ticari ünite yer alıyor. Avrupa Konutları Başakşehir'de daireler, 623 bin TL'den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Avrupa Konutları Başakşehir projesinde yatırımcılardan yoğun ilgi gördüklerini belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, "Projemiz, Emlak Konut tarafından inşa edilen ve bölgenin en büyük şehir parkı olan Kuzey Yakası, Kent Meydanı, Şehir Hastanesi, 3. Havalimanı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, bağlantı yolları ve metro gibi büyük çaplı devlet yatırımlarının çevrelediği bir bölgede yer alıyor" diye konuştu.

yüzde 80'i yeşil alan
Çetinsaya, bölgede yapılacak yeşil alanlara ek olarak, projenin yüzde 80'inin de peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrıldığını söyledi. Projede, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinden oluşan daire seçenekleri yer alırken, Avrupa Konutları Başakşehir'de 2+1 daireler 124 metrekareden, 3+1 daireler 162 metrekareden, 4+1 daireler 200 metrekareden, 5+1 daireler ise 277 metrekareden başlıyor. Başakşehir'in planlı bir şekilde hızla geliştiğini aktaran Çetinsaya, "İstanbul'un en düzenli yerleşim alanları arasında öne çıkıyor. Dev kamu projelerinin çevrelediği bir bölgede konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir projesi, yüksek standartlarda konforlu yaşam alanlarından oluşuyor" ifadelerini kullandı.

'Ayrıcalıklı sosyal alanlar sunuyoruz'
Bugüne dek tüm projelerini "Tatil Köyü Konforunda Konut" konseptiyle hayata geçirdiklerini söyleyen Çetinsaya, Avrupa Konutları Başakşehir projesinde de ayrıcalıklı sosyal yaşam alanları sunduklarını dile getirdi. 72 bin 706 metrekare üzerine konumlanan Avrupa Konutları Başakşehir'de toplam 4 bin 500 metrekarelik alan süs havuzlarına ayrılmış. Projede ayrıca 4 kapalı yüzme havuzu, 4 çocuk havuzu, 4 fitness salonu, 4 hamam, 4 sauna, 4 buhar odası bulunuyor.
BİZE ULAŞIN