Altının gram fiyatında rekor geldi! Altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek altın ne kadar?

Altın fiyatları bugün ne kadar? sorusuna olan ilgi devam ederken gram altında rekor kırıldı. Vatandaşlar tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen altın fiyatları dolardaki gelişmelerin yanında gram altın da bu hafta oldukça yüksekten seyretti. Bu gelişmelerin ışığında gram altın ne kadar? çeyrek altın ne kadar? soruları vatandaşlar tarafından cevabı en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Her zaman olduğu gibi altın fiyatlarındaki son durumu bugün de sabah.com.tr'den öğrenebileceksiniz. Haftanın son iş günü olan 23 Mart Cuma günü altın fiyatları ne kadar?

Altının gram fiyatında rekor geldi! Altın fiyatları bugün ne kadar? Çeyrek altın ne kadar?

bugün ne kadar? sorusu hem yeni evlenen çiftlerin hem de onlara armağan olarak çeyrek altın alacak bireylerin yakın olarak ilgi duydukları, araştırdıkları konular arasında yer almakta. Bir arada yaşayan insanların bütünü toplumu oluşturur. Toplum içinde yazılı olan olmayan kuralların, gelenek ve göreneklerin oluşturduğu şeye de kültür denir. Bizim kültürümüzde de altının önemi oldukça fazladır. Bu yüzden kelimesi aranma hacmi olarak yüksek derecede araştırılmaktadır. Birikim ve yatırım yapmak isteyen vatandaşların yanı sıra düğünlerde, nikahlarda, sünnetlerde de altın birinci tercihtir. İşte 23 Mart Cuma altın fiyatları...

GRAM ALTIN

vatandaşlar tarafından çeyrek altınla birlikte en çok tercih edilen birikim şekillerinden biridir. 23 Mart Cuma günü itibariyle gram altın 170,98 liradan alınırken, 171,05 liradan satılıyor!

BİZE ULAŞIN