Kilitle her iki evden birine girdi, iddiasını konuta taşıdı

Kilit sektöründe rüştünü ispatlayan Kale Kilit, Kale Özgür Evler projesiyle gayrimenkul sektörüne adım attı. Taşınmaya hazır Kale Özgür Evler'de fiyatlar 167 bin ile 510 TL arasında değişiyor

Perşembe 10.12.2009
Son Güncelleme: Çarşamba 09.12.2009
ABONE OL
Kilit sektöründe dünyanın en büyük üç entegre tesisinden birine sahip olan ve Türkiye'de her evden ikisine girmeyi başaran Kale Kilit Holding, Beylikdüzü Beykent'te inşa ettiği 136 dairelik Kale Özgür Evleri'yle gayrimenkul sektörüne adım attı. Kale Kilit'in ilk konut projesi olan Kale Özgür evler bir çok firmanın maketten satış yönteminin aksine, tamamlanmış ve yerleşime hazır olarak satış sunuldu. Beylikdüzü Beykent'te 20 milyon lira inşaat yatırım belediyle hayata geçen proje, 2 blokta 136 daireden oluşuyor ve daire fiyatları 167 bin lira ile 510 bin lira arasında değişiyor.

Metrekare fiyatı bin 300 TL
Kale Kilit ve Kale Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Sema Gürün Kale Özgür Evler projesinin Beylikdüzü Beykent'te 33 bin metrekare brüt inşaat alanında 8 katlı 2 blokta, 5 farklı daire seçeneği sunan 136 adet konuttan oluştuğunu belirtiyor. Gürün, 124 metrekareden başlayan ve 300 metrekare dubleks dairelere kadar çıkan daire tipleri bulunan projede tüm daireler sahiplerine ankestre mutfak eşyaları, klima ve kombisiyle bilikte teslim ediliyor. Projede, kameralı güvenlik sistemleri, 7 gün 24 saat hizmet veren özel güvenlik görevlileri, kontrollü site girişi ve otomatik yangın söndürme sistemi de bulunuyor. Orson Mimarlık tarafından tasarlanan projede ayrıca 3 bin metrekare yeşil alan üzerinde çocuk oyun parkları, 200 metrekare açık yüzme havuzu, otopark da yer alıyor. Hafta başında dairelerin satışına başladıklarını ifade eden Gürün, ortalama metrekare fiyatlarının bin 300 lira olduğunu, tüm dairelerin satışından 40 milyon liralık gelir beklediklerini kaydediyor.