Bodrum'un silüetine şekil veren düşler

Mertcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Halit Cevat Kalfa, özgün ve sınırlı sayıda üretilen projeleriyle Bodrum ve civarının silüetini çiziyor. Grubun bugüne kadar tasarladığı projelerin değeri 600 milyon doları geçiyor

Mertcan Grup tarafından geliştirilen projeler Bodrum ve civarına şekil veriyor. Mavi Bayrak Okaliptüs Evleri, Mavi Bayrak Mavi Park Evleri, Elit Lotus Bağla, Regnum Bargilya Tuzla,Tauna Bodrum Gümbet,Yelken Otel Kadıkalesi, Regnum Eskana Evleri Bodrum, Fuga Yaz Gündoğan, Golden Panaroma Turgutreis, Altın Beach Turgutreis, Bodrooms in Feza Tuzla bölgedeki Mertcan Grubu tarafından tasarlanan projeler arasında yer alıyor.

ÖZGÜN PROJELER YARATIYOR
Mertcan Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mimar Halit Cevat Kalfa her projenin kendine has özellikleri ve tasarımı ile sınırlı sayıda konuttan oluştuğunu belirtere, Bodrum civarında kaliteli ve özgün konut projelerinin devamının sağlanmasının bölgedeki konut sektörünün olmazsa olmazları arasında yer aldığını belirtiyor. Bu nedenle seri konut üretim modellerinin bölgeye yatırım yapan inşaat firmaları tarafından tercih edilmediğine değinen Kalfa, "İnsana ve doğaya saygılı, yatırımcılara faydalı sonuçlar üretmek temel prensiplerimiz. Dürüst, şeffaf ve bağımsız çalışıyoruz. Prensip ve ilkelerimizden taviz vermeden çalışmamız sayesinde özgün projeler yaratabiliyoruz. Müşterilerimize arsanın fizibilitesinin hazırlanması aşamasından projenin geliştirilmesi, uygulama ve proje bitinceye kadarki gerekli tüm hukuki ve teknik danışmanlık hizmetini veriyoruz. Hem inşaat firmalarının hem de portföy alıcılarının hayallerini projelerimizde buluşturuyoruz. İmzamızı taşıyan tüm eserlerde birer öykü yazdık. Herkese sevdiği tarza göre çözümler sunuyoruz" diyor.

BİZE ULAŞIN