Ofton'un suitini Rixos işletecek

Ofton İnşaat Taksim'deki Elysium Suites projesinde Rixos ile işbirliğine gitti. Rixos Elysium Suites adını taşıyacak projede fiyatlar 520 bin TL ile 1 milyon 700 bin TL arasında değişecek

Ayaydın grubu ile yaptığı Rixos Bomonty projesi ile emlak sektöründe işletme işine giren Rixos grubu, ikinci projesi için Ofton İnşaat ile anlaştı. Ofton İnşaat'ın Taksim'de yaptığı Elysium Suites projesi ile anlaşan Rixos suitlerin işletmesini yapacak. Taksim'de hayata geçirilen ve Rixos Elysium Suites adını taşıyacak proje akıllı bina konseptiyle inşa ediliyor. Mimar Ali Esad Göksel'in imzasını taşıyan projedeki dairelerin büyüklükleri 80 metrekareden başlıyor 177 metrekareye kadar çıkan seçenekler de bulunuyor. 21 kattan oluşan projedeki dairelerin tamamı 1+1 suitlerden oluşuyor. Toplam 140 adet suitin bulnuduğu Rixos Elysium Suites projesindeki 80 metrekarelik en küçük dairelerin fiyatları 520 bin TL'den başlıyor. 170 metrekarelik en büyük dairelerin fiyatları ise 1 milyon 700 bin TL'ye kadar çıkıyor.

Uzun dönemli kiralama da yapılıyor
Ofton İnşaat'ın yatırımcı ve müteahhit, Rixos'un ise isim hakkı ve işletmesini yapacağı projenin inşaatının 2010 yılı sonunda bitmesi planlıyor. Projede akıllı bina konseptindeki dairelerin yanı sıra otopark, 7/24 güvenlik, valet, oda servisi ve kişiye özel 'concierge' hizmeti, spor ve SPA alanları, kapalı havuz, uluslararası restoran zinciri tarafından işletilecek restoranlar da bulunuyor. Yatırımcılar için alternatif yatırım modellerinin de geliştirildiği projede ayrıca "özel kiralama sistemi" ile suitler haftalık ve aylık olarak da kiralanabiliyor. Projede 6 aydan uzun kiralamalar için de alternatifler sunuluyor.

BİZE ULAŞIN