Piknik sezonu açıldı dışarı çıkma zamanı

Kum, deniz, toprak, yağmur farketmez. Sizi üşütmeyecek bir havada güneşin ve doğanın diğer güzelliklerinin tadına varmak için hasır koltuğunuza uzanıp derin bir nefes almanızda fayda var

Nisan ayını da devirdiğimiz şu günlerde peak koltuklar, hasır sandalyeler, polyrattan örgülü orta sehpalar, salıncaklar sezon trendleriyle vitrinlere çıktı bile. Tek günlük tatilleri bile fırsat sayıp yazlıklarına giden ya da piknik alanlarına akanlardansanız bahçe mobilyalarına bakmanızda fayda var.

Masa örtülerinin yere serildiği dönemler geride kaldı
Piknik kültürünün de değiştiğini göz önüne alırsak artık masa örtüsünü çimlerin üzerine serip oturmak özellikle de şehir insanının pek tercih etmediği bir konu. Kene korkusuyla hem doğanın içinde olup hem de konforlu bir şekilde piknik yapmak isteyenler için dış mekan mobilyaları tam size göre.

2010 lkbahar - Yaz koleksiyonuna yansıtan Mudo Concept, hem iç mekan hem de dış mekanlarda kullanılabilen oturma grupları ile kullanım rahatlığı sağlıyor. Her türlü hava koşuluna dayanıklı kış boyunca dışarıda bırakılabilecek nitelikteki bahçe mobilyaları bahçelerini ilk kez dekore edecekler için de iyi birer alternatif sunuyor. Uzun bir kışın ardından güneşi şöyle bir uzanıp keyifli bir şekilde karşılamanın tam zamanı.

Hem iç hem de dış mekanda kullanılabilecek tasarımlar çift kullanım özelliği ile dikkat çekiyor
Bambu görünümlü, metal ve ahşap modelleriyle evin iç dekoruna uygun seçenekler hazırlayan Sandalyeci, balkonlar için de uygun tek parçalık oturma gruplarının satışına başladı.

Doğa dostu olan bahçe mobilyası da var haşereye karşı dayanıklı olan da
Hem bahçesine özen göstermek hem de keseye uygun bir alışveriş yapmak için Koçtaş'ın ürünlerine göz atmakta fayda var. Koçtaş'ın bahçe mobilyaları aynı zamanda korunan ve sürdürülebilir ormanlardan tedarik edilen doğa dostu mobilyalar. Firma mantara ve böceğe karşı dayanıklı Melanti ürünleri de satışa sundu.

Bahçede istemezsen kumsalda sere serpe güneşin keyfini çıkar
Garden Life'ın polyrattan örgü tekniğiyle üretilen koltuk ve yatakları hem bahçede hem de yazın kumsalda kullanabilmenize olanak sağlıyor.

Salıncakta açık hava keyfini yaşa
Koltuğunu başkasıyla paylaşmak istemeyenler için stikbal'in satışa sunduğu Hawai salıncak, sallanarak kitap okumak ya da uyumak için ideal. çini nasıl döşeyeceğiniz ise sizin zevkinize kalmış.

BİZE ULAŞIN