Flatofis'te kiracılara TL avantajı

Kâğıthane'deki ilk yatay ofis olan Flatofis, müşterilerine TL ile kiralama avantajı sunuyor. Proje dizilere de ev sahipliği yapıyor

Türkiye'nin ilk A sınıfı yatay ofis projesi Flatofis müşterilerine TL bazında kiralama imkânı sunuyor. Arzum, Grupanya, Pronet, Samsung, Teleperformance ve Bossa gibi tanınan markaların tercih ettiği Flatofis büyük plazalardan, sıkışık iş ortamlarından bunalanları hedefliyor. Sinpaş Yapı'nın Haliç'teki Flatofis projesinde yer alan firmalar arasında Pronet, Samsung, Centrum, Sadece Hosting, Teleperformance, Grupanya, Mondi, Bossa, One Agency, NGM, Fastcom, Doğa Telekom, Indigo İstanbul, Gefco, Treo, Branda Digital, Arzum bulunuyor. Schott, Cipro, Karal Mimarlık, Marchon Türkiye, Optomod'un da ofislerinin yer aldığı Flatofis'in yemeiçme bölümünde ise Burger King, Değirmen, Kampüs, Kumpir, Mamma Mia, Mambocino gibi markalar da bulunuyor.

Diziler de çekiliyor
Yoğun iş temposu içinde çalışanların kendilerini doğayla iç içe hissedecekleri özel peyzaj alanlarına sahip olan proje gün ışığından maksimum yararlanma imkanı ile de avantaj oluşturuyor. Flatofis, Türk televizyonlarının en çok izlenen dizileri ve Türk sinema filmleri tarafından da çekim mekânı olarak tercih ediliyor. Romantik Komedi filmine mekân olan Flatofis, Vodafone ve Eti reklamlarına da ev sahipliği yaptı.

BİZE ULAŞIN