Ev sahibinin sağlığına dikkat edecek

Kuzu Grup'un Bahçeşehir'deki Spradon Vadi projesinde kurulacak Sağlık Evi, 24 saat ev sahiplerine hizmet edecek. 2014'te teslim edilecek projede fiyatlar 144 bin ile 288 bin TL arasında değişiyor

Kuzu Grup, Emlak Konut GYO ortaklığıyla Bahçeşehir 2. Bölgede hayata geçirdiği Sparadon Vadi projesinde yer alacak Sağlık Evi'nde 365 gün kesintisiz hizmet verecek. Türkiye'de bir konut projesi içinde ilk olacak uygulamayla sağlık personeli 24 saat görev yapacak.

Amaç güvende hissettirmek
Sağlık Evi'nde her türlü pansuman, küçük cerrahi müdahale, acil yardım uygulamaları, enjeksiyon, serum takılması, sünnet, yara, yanık tedavisi, aşılar, gebelik testi, gebe izlem, bebek ve çocuk izlem, hemoglobin ölçümü (gebe izlemde kullanılmak üzere), evde hasta bakım hizmetleri, kulak lavajı (yıkama), kulak delme, sondalar, kataterler, tansiyon ölçümü ve şeker ölçümü gibi sağlık hizmetleri verilecek. Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, "Sağlık Evi projesiyle ev sakinleri kendini güvende hissedecek. Sağlık, günümüz koşullarında ön plana çıkan en önemli konulardan biri. Biz de bu ve benzer projeleri Kuzu Grup farkı ile ortaya koymaktan mutluluk duyacağız ve elbette yeni projelerle de ilerlemeye devam edeceğiz" dedi. Toplam 1037 konut ve bir ticari üniteden oluşacak projede 28 ve 30 katlı iki kulenin yanı sıra 5 tane de 9 ve 12 katlı blokların yer alacak. Proje Ocak 2014'te teslim edilecek. Projede ev sahibi olmak isteyenlere yüzde 75'ini banka kredisi, yüzde 1'i peşin kalan yüzde 24'ü ise Aralık 2013'te ödeme imkânı sunuluyor.


BİZE ULAŞIN