Karadeniz manzaralı villalarda yaşam başlıyor

İstanbul'un Karadeniz kıyısındaki Riva'da 99 villalık Antriva projesine başlayan Ant Yapı, eylülde teslime hazırlanıyor. 323 ile 569 metrekare arasında değişen villaların olduğu projede fiyatlar 611 bin $'dan başlayıp 908 bin $'a kadar çıkıyor

Ant Yapı'nın Riva'da gerçekleştirdiği villa projesi Antriva görücüye çıktı. İsmi Rumca "su kenarındaki yerleşim" anlamına gelen Riva'da konumlandırılan proje orman, Karadeniz ve Riva Deresi panoraması hakim konumda yer alıyor. Toplam 99 villadan oluşan projede üç villa tipi bulunuyor. 569, 574 ve 323 metrekare arasında değişen villa tiplerinde fiyatlar 611 bin dolar ile 908 bin dolar arasında değişiyor. Projede minimum yüzde 25 peşinatla 120 aya kadar konut kredisi kullanılabiliyor. Anlaşmalı bankalarla ise 60 aya yüzde 0,96, 120 aya 0.99 faiz uygulanıyor.

HER VİLLAYA ÖZEL GARAJ
Projede geniş yaşam alanlarına ek olarak kullanılabilecek bodrum kat alanları da yer alıyor. Ayrıca her villaya özel kapalı garaj da bulunuyor. İleri teknolojinin kullanıldığı villalarda kablosuz internet bağlantısı ve uydu sistemine yer veriliyor. Antriva'da, açık-kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna ve kafeteryadan oluşan sosyal tesisin yanı sıra açık alanlarda kır kahvesi, basketbol ve voleybol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları bulunuyor.

DOĞA SPORLARI YAPILABİLİYOR
Proje yeşil alanlara olan yakınlığıyla ev sahiplerine trekking, deniz sporları, scuba diving, golf, balıkçılık, atv, bisiklet, binicilik gibi aktiviteleri de sunuyor. Riva deresi kıyısındaki kayıkhane ile deniz ve dereye de açılma imkânı sağlanan proje şehre yakınlığıyla dikkat çekiyor. Kavacık, TEM ve 2. köprüye 20 kilometre, 3. Köprü bağlantı yoluna ise sadece 5 kilometre mesafede bulunan Antriva'da yaşam eylülde başlayacak.


BİZE ULAŞIN