Crown Tower'da indirim devam ediyor

Babacan Yapı Crown Tower'da bayrama özel indirim yüzde 15'lik indirim kampanyasının tarihini uzattı.Son dairelerde indirim devam ediyor

Babacan Yapı tarafından Mayıs 2010'da sekiz dönüm arazi üzerinde Beylikdüzü'nde yükselen Crown Tower' da daireler sahiplerine teslim ediliyor. Yüzde 15'lik özel indirim kampanyasını uzattıklarını söyleyen Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Mehmet Babacan, "Ramazan ayı ve bayramda büyük ilgi gören yüzde 15'lik indirim kampanyamızı kalan son dairelerimiz için bayram ertesinde yani yeni kampanya duyurumuza kadar uzattık. Umarım bu kampanya fırsatları ile ev sahibi olmak isteyen ve sevdiklerini yakınında görmek isteyenlerin yüzünü güldürmeyi başarırız" diye konuştu.

35'inci katta spor yapma imkânı
420 konuttan oluşan projenin en önemli özellikleri arasında metrobüse yürüyerek sadece beş dakikada ulaşılabilir olması, E-5 yolunun Tem Otoyolu'nun kesişme noktasında olması nedeniyle ulaşım açısından rahat konumu, yüksek tavan özelliği, geniş metrekare teras alanları, kaliteli malzeme kullanımı, özellikle de ön güney cephesinde yer alan 2+1, 3+1 dairelerin deniz ve adalar manzarasına sahip olması, site sakinlerinin bu manzaraya karşı 35'inci katta yer alan fitness ve spa salonlarında lebiderya manzaraya karşı spor yapma ve rahatlama imkânına sahip olması var.

Kira öder gibi ev sahibi olunuyor
Kira öder gibi ev sahibi ulanabilen proje "CrownTower" site yaşamının huzurlu ortamı ve güvenli atmosferini, sunduğu sosyal olanaklarla bütünleştirmeyi başarıyor. Her anını tatil tadında geçirerek ev sahibi olmak isteyenler açısından "Crown Tower"a bakıldığında projede, vale hizmetinden sosyal olanaklara kadar birçok cezbedici nokta bulunuyor. 35 katlı ve 420 konutlu projede özellikle yaz aylarında tatile gitme ihtiyacını azaltacak açık yüzme havuzu, bol yeşilli yürüyüş alanları, tenis ve basketbol sahaları yer alıyor. Her daim sağlıklı kalmak isteyenlere özel fitness salonu dışında projenin dikkat çeken diğer hizmetleri arasında sauna ve Türk hamamı hizmeti de bulunuyor. Çocukların kendilerini tatil köyünde hissedecekleri çocuk parkları da projede aileleri cezbeden detayların başında geliyor. Kalabalık ve karmaşık residence projelerinin dışında butik residence formatında tasarlanan "CrownTower" da otel konforunda lobi ve resepsiyon hizmeti de sunuluyor. "Crown Tower" projesinde 46 m2 stüdyo daire, 81 m2 1+1 daire, 143 m2 2+1 daire, 182 m2 3+1 daire yer alıyor. Fiyatlar ise 82 bin ila 278 bin arasında değişiyor.

BİZE ULAŞIN