5 Blok 1 Plaza kampanyada

Denge İnşaat, 5 Blok 1 Plaza projelerinde sonbahar kampanyası başlattı. Kampanyalarda 275 bin TL'den başlayan daireler için yüzde 25'lik tutar, firma içinde kredilendiriliyor. Ayrıca 18 ay ödeme kolaylığı sunuluyor

Martta '5 Blok - 1 Plaza' konseptiyle yeni projelerini lanse eden Denge İnşaat Mimarlık Kadıköy, Ataşehir ve Bağdat Caddesi'nde bulunan konut ve işyeri projelerinde sonbahar kampanyası başlattı. Denge İnşaat Mimarlık'ın lansman tarihinden itibaren 12 aydan - 20 aya kadar teslim edeceği "5 Blok - 1 Plaza' projesi 35 milyon TL'lik yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. Geçtiğimiz martta lansmanı yapılan '5 Blok - 1 Plaza' projede toplam 140 daire ve 4 işyeri yer alıyor. Projelerde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneğindeki daireler 275 bin TL ile 900 bin TL arasından satılıyor. Ataşehir projesinde konut değerinin yüzde 25'i için kampanya dahilinde firma kredisi kullandıran şirket ayrıca 18 ay ödeme kolaylığı sunuyor. Kalan rakam için ise anlaşmalı bankalarla 10 yıla kadar kredilendiriliyor. Tüm Kadıköy ve Bağdat Caddesi projelerinde ise peşin ödemelerde yüzde 10'a varan indirimler sunuluyor.

Metrekaresi 5 bin TL
Denge İnşaat Mimarlık'ın '5 Blok - 1 Plaza' konseptinin ' 4 Blok ' projesi Bağdat Caddesi civarında, Erenköy, Suadiye, Sahrayicedit, Şaşkınbakkal semtlerinde yer alıyor. Bağdat Caddesi'ndeki projelerde ise metrekare fiyatı 5 bin TL'den başlıyor. Türkiye'nin yeni finans merkezi haline gelen Ataşehir projesi ise 'home office ' konseptiyle tasarlanan Ataşehir projesi, 19 kat üzerine, 56 bağımsız bölüm ve yaklaşık 1500 m2'lik 3 katlı bir mağaza alanı olarak planlandı. Kapalı otopark, sosyal tesisleri, konsiyerj hizmetleri ile ' butik rezidans ' hizmetleri sunulan projede saç ekim merkezleri, tüp bebek merkezleri gibi sağlık kuruluşlarıyla görüşmeler yapılıyor. Denge İnşaat Mimarlık'ın proje kapsamında tek işyeri projesi olan Mühürdar projesi ise yaklaşık bin 500 metrekarelik inşaat alanında ticari bir proje.

BİZE ULAŞIN