Esentepe'de 216 bin dolara stüdyo

Toya İnşaat'ın Esentepe'de 37 konuttan oluşan butik projesi Q Studio Esentepe'de daire fiyatları 216 bin dolardan başlıyor. Stüdyo ile 3+1 arası dairelerin bulunduğu projede metrekare fiyatı ise 4 bin 750 dolar

Toya İnşaat, İstanbul iş hayatının en önemli merkezlerinden Esentepe'de yeni bir projeye başladı. Stüdyo ile 3+1 arasında değişen daire çeşitlerinin yer aldığı Q Studio Esentepe projesi 36 konuttan oluşuyor. 4 bin metrekare inşaat alanına sahip olan Q Studio Esentepe, bahçe katı, 3 kat ve çatı katı olarak inşa ediliyor. 42 ile 68 metrekare arasında değişen 1+1, 78 ile 125 metrekare arasında değişen 2+1 ve 138 metrekarelik 3+1 dairelerin yer aldığı projede fiyatlar 216 bin dolardan başlıyor. Projedeki en büyük dairelerse 734 bin dolardan satılıyor. Projede lansmana metrekare fiyatları 4 bin 750 dolardan başlıyor.

Misafire özel lounge
Sosyal imkanlara yer verilen projede ev sahipleri fitness center ve kapalı havuzdan yararlanabiliyor. Video odasında film seyredip, müzik dinleyebiliyor ve misafirlerini ağırlayabiliyor. Daire sahipleri yıldönümü, doğum günü ve davetleri için özel olarak tasarlanan Q Lounge' u kullanabiliyor. Güvenliğin de ön planda tutulduğu projede akıllı otomasyon sistemi kullanılıyor. Proje Taksim'e ve Maslak'a 10 dakika, Boğaz'a 12 dakika mesafede bulunuyor.

BİZE ULAŞIN