Dumankaya'nın yeni 'koleksiyonu' ön satışta

Dumankaya İnşaat'ın Bahçelievler'de yaptığı Modern projesinin devamı niteliğindeki Dumankaya Collection ön satışa çıktı. 100 konuttan oluşan projede daire fiyatları 89 bin TL'den başlayarak 219 bin TL'ye kadar çıkıyor

Salı 28.11.2012
ABONE OL
Dumankaya İnşaat'ın Esenyurt Bahçeşehir'de hayata geçirdiği Dumankaya Collection'da ön satışlar başladı. Kişiye özel ev tasarımı, dekorasyonu ve Dumankaya Pusula hizmetinin sunulduğu proje, ön satışların ilk üç gününde büyük ilgi gördü. Projede lansman öncesi fiyatlardan yararlanmak için bin kişi başvurduğu öğrenildi. Dumankaya İnşaat yetkilileri dumankaya.com üzerinden 'Biz Sizi Arayalım' formu doldurarak proje ön talebi için başvuranların olduğunu belirtti.

89 bin TL'den başlıyor
Yetkililer, 800 kişinin telefondan direkt satış ofisini arayarak bilgi aldığını, 50'ye yakın müşterinin ise hafta sonu ilk 100 konut için geçerli olan avantajlı fiyatlardan faydalandığını ifade etti. 2010'da lanse edilen Modern projesinin devamı niteliğinde olan Dumankaya Collection'da ilk 100 konut için 1+1 daire fiyatları 89 bin TL, 2+1 daire fiyatları 139 bin TL, 3+1 daire fiyatlarıysa 219 bin TL'den başlıyor. Projede fiyatlar lansman ile birlikte yüzde 5'e varan oranda artacak. 350 milyon TL'lik yatırımla hayata geçirilen Dumankaya Collection, bin 589 daireden ve geniş bir ticari alandan oluşuyor. Projede konut alanı ile ticari alanın bağlantısı katlı havuzlar ve İspanyol merdivenleriyle sağlanacak. Dükkân ve ticari alanların önlerinde gezinti yolları ve yeme içme alanları bulunurken, büyük süs havuzu ve ışık oyunları ile fıskiyelerin çevreye farklı bir görünüm kazandırması hedefleniyor. Geniş yeşil alanlara sahip bu bölge de ferah bir alışveriş için dört dörtlük bir atmosfer sunulacak. Ayrıca, Dumankaya Collection'da showroom'u ve servis alanlarıyla kapsamlı bir auto center da yer alacak.