Yatırım 6 yılda geri dönecek

Dap Yapı, Kağıthane Z Ofis'in satışını rekor sürede tamamlayınca hemen bitişiğindeki Bumerang'ı da satışa çıkardı. 'Bedava Ofis' konseptinin devam ettiği projenin, bumerang gibi yatırımcısına geri dönerek, 6-10 yıl arasında kendini amorti etmesi öngörülüyor

Perşembe 30.05.2013
Son Güncelleme: Perşembe 30.05.2013
ABONE OL
Dap Yapı Kağıthane'de aynı bölgede gerçekleştirdiği iki projeden ilki olan Z Ofis'in satışlarını tamamlayınca, ikinci proje Bumerang'ı da satışa sundu. Faizsiz 30 ay vade ile satışa sunulan ofis alanlarının metrekare fiyatının emsallerine kıyasla yüzde 50 düşük olduğu belirtiliyor. Dap Yapı'nın, iş dünyasına yönelik tüm fonksiyonları eksiksiz şekilde bünyesinde toplayan ofis projeleri tasarladığını belirten Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, avantajlı yönetim sistemi ve akıllı yatırım gibi özelliklerin yanında merkezi lokasyonuyla göz dolduran projelerin, kısa sürede alıcısıyla buluştuğunu belirtti. Bu kapsamda Z Ofis'in bitişiğindeki araziyi satın alarak Bumerang'ı tasarladıklarını ifade eden Yılmaz, "Kentsel dönüşüm bölgesi İstanbul Kağıthane'de,Çağlayan'da yükselen Bumerang Ofis, eski fabrika alanından geliştirilen bir arazide konumlanıyor. Avrupa yakasında ulaşım olanaklarını en yüksek seviyede değerlendirmeye dönük olarak planlan proje, şehrin tam ortasında yer alarak lokasyon avantajı sunuyor" dedi.

Ulaşım aksında yer alıyor

Metrobüs hattına, E-5, TEM ve bağlantı yollarına, köprülere birkaç dakikalık mesafede bulunan Bumerang Ofis'ten Çağlayan Adliyesi'ne yürüyerek gidilebildiğini belirten Yılmaz, "Tünel sayesinde Kâğıthane-Taksim arası 5 dakikada alınıyor. Ulaşım aksında bulunan projemizdenMecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Zincirlikuyu, Levent, Maslak gibi merkezlere ise kısa sürede ulaşılıyor" diye konuştu. Balıkların ve sandalların yüzdüğü bir seyir ve keyif alanına dönüşecek olan Haliç'in de Bumerang'ın manzarasını zenginleştirdiğini vurgulayan Yılmaz, "Şehrin hızına yetişmek isteyenler, yatırımlarını şehrin kalbinde yer alan Bumerang Ofis'te değerlendiriyor" diye belirtti.

En yoğun ilgi avukatlardan
Dap Yapı'nın her projesinde olduğu gibi kemikleşmiş yatırımcıların daha satışa çıkmadan Bumerang Ofis'e talip olduğunu belirten Yılmaz, "Projemiz, avukatlar, muhasebeciler, danışmanlar ve diğer serbest meslek gruplarından girişimciler tarafından oldukça yoğun ilgi görüyor" dedi. Z Ofis'in, kısa sürede yüksek prim yaparak döviz ve faiz gibi tüm yatırım araçlarını geride bırakması, alıcı ve yatırımcı nezdinde önemli bir referans olarak kabul ediliyor.