Milletvekili Ala, Uzundere, Tortum Ve Narman’da Ziyaretlerde Bulundu

Milletvekili Ala, Uzundere, Tortum Ve Narman’da Ziyaretlerde Bulundu
AK Parti Erzurum Milletvekili Efkan Ala, Uzundere, Tortum ve Narman ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlara teşekkür etti.
Ziyarete Erzurum AK Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’de katıldı.
Milletvekili Efkan Ala, ilçe ziyaretlerinin ardından beraberinde İl Başkanı Fatih Yeşilyurt, Kadın Kolları Başkanı Hilal Demir, İl Başkan Yardımcısı Teoman Kümbet ile birlikte Kırmacı Mahallesinde dar gelirli iki çocuk annesi Makbule Yerdelen’in kapısını çalarak sürpriz iftar ziyaretinde bulundu.
Çocuklarla eğitim durumları konusunda bir süre sohbet eden Milletvekili Efkan Ala, bağdaş kurarak yer sofrasında iftarını açtı. Efkan Ala, Anne Makbule, çocukları Ahmetcan, Tubunar ile bir süre sohbet ettikten Sonra, "Allah razı olsun, elinize sağlık, ziyade olsun" diyerek hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra, çeşitli hediye yardımında bulundu.
Ala, daha sonra ayrı mahallede oturan Kore Gazisi 86 yaşındaki Erzurumlu Hayati Malacı ile hatıra fotoğrafı çektirerek, "Bu ülkenin evlatları olarak sizlerle gurur duyuyoruz" diyerek mahalle komşuları ile sohbet etti.
Ala, bir süreden beri geçirdiği rahatsızlık nedeniyle Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören SKM Başkanı Coşkun Dilaver’i de hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerin iletti.
BİZE ULAŞIN