Büyükşehir Yüzücüleri Şampiyona İkincisi

Büyükşehir Yüzücüleri Şampiyona İkincisi
Eskişehir Büyükşehir Gençlik Spor Kulübü sporcuları, Anadolu Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu’nda düzenlenen 2015 yılı Eskişehir yaş grupları yüzme şampiyonasını ikinci olarak tamamladı.
Son olarak, 2015 yılı Eskişehir Yüzme Şampiyonasını ikinci olarak tamamlayan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü yüzücüleri, büyük bir başarıya imza attı. Eskişehir’de her yıl yapılan Yaş Gurupları Yüzme Şampiyonası’nda yaklaşık iki yıl önce yüzme branşında faaliyet göstermeye başlayan Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulübü büyük bir başarıya imza attı. 13-14 Haziran tarihlerinde Anadolu Üniversitesi Kapalı Yüzme Havuzu’nda düzenlenen 2015 yılı Eskişehir yaş grupları yüzme şampiyonasında, büyük bölümü yüzmeyi aynı kulüpte öğrenip yetiştirilen yüzücülerin oluşturduğu Eskişehir Büyükşehir Spor Kulübü, şampiyonayı ikinci olarak tamamladı.
Büyükşehir Belediyesi Gençlik Spor Kulüp Başkanı Oğuzhan Özen, elde edilen başarılardan dolayı tüm sporcuları tebrik ederek “Eskişehir’in yüzme branşında en genç kulübü olan takımımız kısa süre içinde büyük başarılara imza attı. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in direktifleriyle iki yıl önce açılan yüzme branşında sporcularımızın almış olduğu başarılı sonuçlar bizleri çok daha mutlu ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen her zaman amatör sporun ve sporcunun yanında olması amatör sporların gelişmesine ve şehrimizin amatör branşlarında da söz sahibi olmasına neden olmaktadır. Tüm sporcularımıza, velilerimize ve antrenörlerimize teşekkür ediyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN