Odunpazarı Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı

Odunpazarı Belediyesi Olağan Meclis Toplantısı
Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantıları 14’üncü birleşim 1’inci oturumu, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt başkanlığında gerçekleşti.
4 gündem maddesinin görüşüldüğü meclis toplantısında, gündem maddelerinin ilgili komisyonlardan gelen raporları kamuoyuna aktarıldı. Görüşülen maddeler arasında, şehit ailelerinin başvuruları üzerine Odunpazarı bölgesi içerisinde bulunan parklara şehitlerin isimleri verildi. 75. Yıl Mahallesi Yunus Aydın Sokak üzerinde bulunan parka Şehit Astsubay Üstçavuş Ömer Burak Öğüt ve Karapınar Mahallesi Abantlılar Sokak üzerinde bulunan parka Şehit Muazzaf Astsubay Kıdemli Üstçavuş Emre Bolat’ın ismi verildi.
Gündem maddelerinde belediye ve bağlı kuruluşları ile mahalli idare birlikleri norm kadro ilke ve standartlarına dair yönetmeliğine dair komisyon raporu okundu. Okunan rapor kapsamında Odunpazarı Belediyesi bünyesine yeni bir müdürlük daha kattı. Sosyal ve kültürel alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla adından söz ettiren Odunpazarı Belediyesi kurduğu Tiyatro Müdürlüğü ile Odunpazarı’nı sanatın kalbi yapacak.
BİZE ULAŞIN