Seyitgazi’de Bayram Seferberliği

Seyitgazi’de Bayram Seferberliği
Seyitgazi Belediyesi ekipleri, yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi ilçeyi daha temiz ve yeşil hale getirmek için çalışamlarını yoğunlaştırdılar.
Vatandaşların Ramazan Bayramını daha güzel bir ortamda geçirmesi için hizmetlerini dört koldan sürdüren Seyitgazi Belediyesi, refüj ve parklara çiçek dikimini gerçekleştirerek ilçenin genel silüetinin daha güzel hale getirilmesi için yoğun çaba harcıyor. Daha yeşil ve temiz bir Seyitgazi için çevre temizliğine önem veren ekipler park, bahçe, yol ve caddelerde de temizlik çalışmalarını tüm hızıyla yürütüyor.
BAŞKAN İŞÇİLERLE BİRLİKTE
Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın, yürütülen çalışmalar kapsamında önce işçilerle birlikte refüjde çiçek dikerken, daha sonra taziykli su ile kaldırım ve caddeleri yıkayarak işçilerin çalışmasına ortak oldu. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve işçilerle birlikte çalışan Başkan Kalın, "Bayram öncesi ekiplerimiz yoğun mesai harcıyor. Vatandaşlarımızın bayramı en güzel şekilde geçirmeleri için her türlü çalışmayı yapmaya çalışıyoruz. Umuyorum her şey hemşehrilerimizin gönlüne göre olur" dedi.
BİZE ULAŞIN