Günün en çok okunan 20 magazin haberi (02.06.2016)

  • 1
  • 21
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (02.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (02.06.2016)

Eda Taşpınar ve Can Verdi aşklarına devam kararı aldı

İşlerini avukat aşkına emanet etti

Eda Taşpınar, kendi adını taşıyan güneş yağları için kurduğu şirketin tüm maddi ve hukuksal işlerini avukat aşkı Can Verdi'ye emanet etti. Yunanistan pazarına da girecek olan ikoncan, aşkını da Mikonos'a götürdü

Üçüncü kez barıştılar

Daha önce 3 kez ayrılıp barışan Eda Taşpınar ve Can Verdi, aşklarında yeniden devam kararı aldı. Ünlü çift, geçtiğimiz günlerde de Yunanistan'a giderken havalimanında görüntülendi. Sosyetik ikoncanın, bir türlü kopamadığı avukat Verdi ile aşk dışında iş bağlantısının da olduğu öğrenildi. ..

Sosyetik güzel işlerini büyüttü

Kendi ismini taşıyan güneş yağlarını satışa sunduğu bir kozmetik şirketi olan Taşpınar, beklemediği ilgiyi görünce işlerini büyüttü.

Aşkının sözünden çıkmıyor

Türkiye'den sonra Fransa ve Yunanistan pazarına da giren Eda Taşpınar, şirketinin tüm hukuksal ve maddi işlerini sevgilisine emanet etti. Türkiye'nin en çok kazanan ve başarılı avukatları arasında yer alan Can Verdi, sosyetik ikoncanın yapacağı tüm anlaşmalarını titizlikle kontrol ediyor...

Fransa'dan sonra sıra komşuda

Eda Taşpınar da aşkının sözünden çıkmıyor. Geçtiğimiz haftalarda St. Tropez'e avukat sevgilisiyle giden ikoncan, ürünlerinin Fransa'da satılması için anlaşmalar imzaladı. Şimdilerde sevgilisiyle Mikonos'ta olan Eda Taşpınar, Can Verdi'nin onayladığı yeni anlaşmalara imza atacak.

Kaynak: Takviim

BİZE ULAŞIN