Günün en çok okunan 20 magazin haberi (07.06.2016)

  • 1
  • 22
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (07.06.2016)
Günün en çok okunan 20 magazin haberi (07.06.2016)

Malkoç Sualp ve Bade İşçil yine barıştı

Şoke eden görüntü!

Defalarca ayrılıp barışan Bade İşçil ile Malkoç Süalp, önceki gün oğullarıyla Bebek'teydi. İşadamının elinde eşinin kendisinden daha iyi insan olarak tanımladığı köpeği Mösyö vardı. Bu kareyi görenler, 'Yok böyle yüzsüzlük' dedi.

Defalarca kez ayrılıp barıştırlar

Güzel oyuncu Bade İşçil ile Malkoç Süalp, magazin tarihinin en tuhaf evliliğine imza atıyor... 2013'te evlenip 2015'te karşılıklı boşanma davası açan çift, bu süre zarfında defalarca kez ayrılıp barıştı.

''Yeter artık, bizi boşayın''

Son olarak güzel oyuncuyla 'gerdanlık ve tapu' yüzünden kavga eden Süalp, geçtiğimiz hafta "Yeter artık, bizi boşayın" diyerek mahkemeye koştu. Herkes çiftin bu kez kesin ayrılacağını düşünürken kabak tadı veren ikili, önceki gün Bebek'te birlikte görüntülendi.

Gazetecilere hakaret yağdırdılar

Parkta oğulları Azur'la güneşli havanın tadını çıkaran Bade İşçil ile Malkoç Süalp, gazetecileri görünce hemen kalktı. İşadamı, zeytinyağı gibi üste çıkıp sürekli Bebek'te haber kovalayan muhabirlere "Yeter artık ne çekiyorsunuz! Defolun gidin saçma sapan insanlar" diyerek hakaret yağdırdı.

Köpeği Mösyö üzerinden eşine ağır bir taş atmıştı

Malkoç Süalp, asıl saçmalığı ise kendi yaptı. İşadamı, Bade İşçil'in tekmelediğini söylediği köpeği Mösyö'yü gezdirdi. Güzel oyuncu, "Canım Mösyöm, 2 ayaklılardan bile daha insani davranışlar sergiliyorsun" diyerek de eşine ağır bir taş atmıştı.

İşçil, yaş gününü oğluyla kutlamak isteyen Süalp'e izin vermemiş ve onun yerine aynı gün köpeği Mösyö'ye gömlek giydirip doğumgünü partisi düzenlemişti.

BİZE ULAŞIN