Survivor 2016 kim elendi? SMS Sıralaması Sonuçları (7 Mayıs 2016)

İşte Survivor'ın kıbrıs finalinde ayrılan yarışmacılar...

Survivor kim elendi? (tıklayın)

Survivor SMS Sonuçları ve Oy Sıralaması (tıklayın)
  • 1
  • 1
Survivor 2016 kim elendi? SMS Sıralaması Sonuçları (7 Mayıs 2016)
Survivor 2016 kim elendi? SMS Sıralaması Sonuçları (7 Mayıs 2016)

Survivor 2016'da heyecan bitmek bilmiyor. Bu haftada yarışmacılar arasından birisi adaya veda edecektir.
Geçtiğimiz hafta SMS oylaması ile en az oy alan isim Yattara olduğundan dolayı adaya veda eden isim olmuştu.

Bu hafta ise adaya kimin merak edeceği bu haftanın en çok merak edilen konuları arasında yer alıyor. Survivor 2016'da Gönüllüler ve Ünlüler takımlarında 4 = 4 olmak üzere toplam 8 yarışmacı bulunuyor. Bu hafta elenecek olan kişi eşitliği bozacak ve takımının birazda olsa oyunlarda zorluk çekmesine sebep olacaktır.

Ne kadar zorluk çekilse de... Survivor'da 1 kişi şampiyon olacak!

O şampiyonun kim olacağı hakkında bazı tahminler olsa da o ismi hiç kimse bilmiyor. Yalnız onu belirleyecek ismin halk olacağını çok iyi biliyoruz. Geçtiğimiz hafta gönderilen SMS oylamaları ile birinci olan isim Nagihan olmuştu. Bu hafta ise genel bir oylama var ve SMS sıralaması sonuçlarına göre kimin birinci olacağını hep birlikte göreceğiz.

Survivor 2016 kim elendi ne zaman belli olacak?

Survivor 2016'nın 14. haftasında adaya veda eden isim Salı günü yayınlanacak olan Survivor'ın 90. bölümünde belli olacaktır.

İlk eleme adayı kim oldu?
Dokunulmazlık oyununu kaybeden Gönüllüler, eleme potasına çıkacak o isim için oylama gerçekleştirdi. Oylamadan çıkan isim ise Serkay oldu.

İlk eleme adayı: Serkay

Survivor SMS sıralaması sonuçları yayınlandı mı?


Survivor 2016 SMS sonuçları henüz yayınlanmadı. Elenen isim belli olduktan sonra SMS sıralaması sonuçları da yayınlanmış olacak ve ardından bu sayfada yer alacaktır.

Geçtiğimiz hafta için SMS Sonuçları ise böyleydi;
1- Nagihan
2- Semih
3- Yattara (Elendi.)

Survivor'da kurallar değişti!
Cuma akşamı yayınlanan yeni bölümde Acun Ilıcalı Survivor 2016'nın 4 haftalık yeni kurallarını açıkladı. Bundan sonra Dokunulmazlık Oyunlarından hemen sonra kaybeden takım Bireysel Dokunulmazlık Oyunu oynanacak. Ancak bireysel dokunulmazlığı kim kazanırsa eleme adayı söyleyemeyecek. Bundan önce ki bölümlerde dokunulmazlık kazanan isim eleme adayı çıkartıyordu. Sayı azaldığı için bundan sonra Bireysel Dokunulmazlığı kazanan isim söylemeyecek ve her dokunulmazlık oyununu kaybeden takım sadece 1 eleme adayı çıkartacak. Ada konseyinden 1 isim çıkacak ve bireysel dokunulmaz olan isim elemeye girmeyecek. Eğer 2. dokunlmazlık oyununu aynı takım kaybederse yine konsey yapılacak ve 1 isim daha çıkacak. Bu 2 eleme adayından biri Survivor'a veda edecek. Bundan sonra her hafta sadece 2 isim elemeye girecek. Yani önceden 3 eleme adayı çıkıyordu bundan sonra 2 eleme adayı çıkacak.

BİZE ULAŞIN