Garip hayvanlar

Cuma 18.09.2009 11:26
Garip hayvanlar

Konya Merkez Selçuklu ilçesinde bulunan Salı pazarında Yeşir Marina Balıkçılık'da sergilenen balık, vatandaşların büyük ilgisini çekti.

Balıkçı tezgahının önünde balık halinden satın aldıkları balıkların kadife balık cinsinden bir tanesinin üzerinde 'Allah'yazısı çıktığını ifade eden Balıkçı esnafı Muhammed Ali Sucu, balığın üzerinde gördüğü yazı karşısına hayrete düştüğünü ve ilk defa böyle bir şeyle karşılaştığını söyledi.

Garip hayvanlar

Sucu, "Sabah satmak için getirdiğimiz balıkların içinde bulunan Kadife tatlı su balığının üzerinde dikkat çeken bir yazı fark ettim ve elime aldığımda o yazının Allah yazısı olduğunu gördüm ve hayrete düştüm. Balığın üstende böyle bir yazı görmek beni şaşırttı. Acaba kalemle mi yazıldı diye defalarca üzerine su tuttum ancak yazı kaybolmadı, daha çok belirginleşti" dedi.

Sucu, "Normalde koyunların üstünde yazdığını görmüştüm fakat böyle bir şeyle ilk kez karşılaşıyorum. sosyal medyada böyle şeyleri görüyordum ama inandırıcı gelmiyordu bizzat kendim böyle bir şeyle karşılaşınca inandım. Balığı herkesin görmesi için sergilemeye devam edeceğiz" diye konuştu.

Kaynak : Haber7