Kusurlarıyla mükemmelliğe meydan okuyan süper modeller

Moda dünyası artık kusursuz güzelliğe savaş açan modelleri sahipleniyor. İşte 'kusurlu' güzellikleriyle ünlenen dünyanın en popüler modelleri...

  • Pazartesi 24.10.2016
Kusurlu ve eşsiz

Kusurlu ve eşsiz

Mükemmelliğin en aranan özellik olduğu düşünülünce bazı süper modellerin kusurlu yüz hatlarıyla ünlü olmalarına inanmak zorlaşıyor. Sıfır bedene savaş açan moda dünyası 'kusurlu' hatlara da kapılarını açtı. Moda fotoğrafçıları artık hafızalarda kalan görünüme sahip modelleri tercih ediyor.

İşte 'kusurlu' hatlarıyla 'eşsiz'liğe erişen dünyanın en popüler modelleri...

Liza Ostanina

Liza Ostanina

Bir modellik ajansından teklif aldığında buna inanmadığını, çünkü kendini hiçbir zaman güzel bulmadığını anlatan Rus model, 15 yaşındayken Japonya'ya modellik yapmaya gitti. Şimdilerde de dünyanın moda başkentlerinde podyumlarda yürümeye devam ediyor.

Laura O’Grady

Laura O’Grady

Çocukluğunda onu ağlatan kepçe kulakları akıllarda yer edinen bir model haline gelmesine katkı sağladı. Hiçbir zaman kulaklarına estetik müdahale düşünmediğini söyleyen O'Grady, kusurunu avantaja çevirmeyi başaranlardan.

Issa Lish

Issa Lish

Yarı Meksikalı yarı Japon olan Lish; kemikli ve androjen yüz hatlarıyla ünlendi. Sanat tarihi üzerine eğitim alan model, heykeltıraş olmak istediyse de hayat ona bambaşka bir yol çizdi. Modellik yapan Lish, sıra dışı Instagram hesabıyla da popüler.

Lindsey Wixson

Lindsey Wixson

Dünyanın en başarılı ve gelecek vaat eden modellerinden biri olarak görülen Wixson, küçük ağzı, üçgen dudakları, aralık dişleriyle çocuksu bir görünüme sahip. Bu özellikleri onu diğer modellerden ayırmaya yetiyor.

Molly Bair

Molly Bair

Görüntüsünün onu meşhur edeceğini hiçbir zaman düşünmeyen Amerikalı Bair, büyük kulakları, birbirine mesafeli gözleriyle akıllarda yer edinen bir model haline geldi. Kusurlu hatlarıyla meşhur olan Bair; Prada, Dior ve Chanel gibi markalar için podyumda yürüyor.

Lekeliene Stange

Lekeliene Stange

Stange, modellik seçmelerinde jüri üyelerini sivri burnu, çıkık elmacık kemikleri ve çekik gözleri sayesinde kazandığı aristokratik duruşuyla etkiledi ve ünlü bir model haline geldi.

Esmeralda Seay-Reynolds

Esmeralda Seay-Reynolds

Üniversitedeyken herkesin ona "Model misin? Boyun çok uzun" demesiyle moda dünyasında şansını deneyen Reynolds; Vogue, Dolce & Gabbana ve Yves Saint Laurent için modellik yapıyor.

BİZE ULAŞIN