Resmen duyurdular! Avrupa için kritik tarih ve uyarı

Dünyayı etkisi altına alan yeni tip corona virüsü (Covid-19) salgınına ilişkin son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Dünya genelinde vaka ve ölüm oranları giderek artıyor. İngiltere'den yapılan açıklama, gündeme adeta bomba gibi düştü! İngiltere, 3.5 milyon antikor testinin günler içerisinde internet üzerinden satışa duyurulacağını resmen duyurdu. Öte yandan, Avrupa Hastalıkları Önlenmesi ve Kontrol Merkezi'nden de kritik bir uyarı geldi. İşte, corona virüsü son dakika haberleri ve tüm gelişmeler!

Perşembe 26.03.2020 07:54 Güncelleme: Perşembe 26.03.2020 08:08
Resmen duyurdular! Avrupa için kritik tarih ve uyarı

Dünya genelinde onlarca ülkeyi etkisini artan Covid-19 salgınına ilişkin ajanslar tarafından son dakika haberleri peş peşe duyuruluyor. Hayatını kaybedenlerin sayısı 20 bini aşarken enfekte sayısı ise 450 bine ulaştı. Her geçen gün ile beraber vaka ve ölüm sayısı giderek artıyor. Hastalığın Avrupa'da en çok etkilediği ülkelerden birisi olan İngiltere'de yapılan açıklama, gündemi sarstı. 3.5 milyon antikor testinin günler içerisinde internet üzerinde satışa çıkartılacağı açıklandı. İşte, son dakika corona virüs gelişmeleri...

Resmen duyurdular! Avrupa için kritik tarih ve uyarı

Dünya genelinde yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 20 bini aşarken virüsün bulaştığı kişi sayısı da 450 bine ulaştı.