En cazip tüketici kredileri

En cazip tüketici kredileri

Tatil sezonunun yanı sıra ramazan nedeniyle de ihtiyaçların arttığını gören bankalar, masrafsız kredi savaşına başladı. Artık aylık 0.99 faizle masrafsız kredi kullanmak mümkün. Ancak görünmeyen masraf ve kesintilere dikkat!..

En cazip tüketici kredileri

En uygun ihtiyaç kredisi hangi bankadan alınır? Hangi banka, hangi koşullarda düşük faizli ve masrafsız kredi veriyor? Para dergisinden Barış Bekar derginin bu haftaki kapak haberinde ihtiyaç kredisi almak isteyenler için tüm bankaların masrafsız kredilerini araştırdı...

En cazip tüketici kredileri

İŞ’TE 30 TEMMUZ SON GÜN

İş Bankası, 30 Temmuz’a kadar sürecek “Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası” ile müşterilerine avantajlı kredi kullanma fırsatı sunmaya devam ediyor. Söz konusu kampanya kapsamında ayda 120 TL taksitle, 60 ay vadeli, 5 bin TL’lik kredi kullanmak mümkün. Ayrıca, kampanya dönemi içinde aylık yüzde 1.05’ten başlayan faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleriyle 25 bin TL’ye kadar her ihtiyaca özel Masrafsız İhtiyaç Kredisi kullanma imkanı da sunuluyor. Üstelik “Maksimum İhtiyaç Paketi” sahibi İş Bankası müşterileri, aylık yüzde 1.03’ten başlayan faiz oranlarıyla masrafsız kredi kullanabiliyor.

En cazip tüketici kredileri

Maksimum İhtiyaç Paketi; tüketici kredisi, kredi kartı ve otomatik fatura ödeme talimatı ürünlerinden oluşuyor. Kampanya dönemi içerisinde kredi kartı başvurusu yapan ve kredi kullanımından sonra 31 Ağustos 2010’a kadar kredi kartı kullanıma açılan Masrafsız İhtiyaç Kredisi kapsamında, kredi kullanmış müşterilerin kredi kartlarına da 14 Eylül 2010 tarihine kadar 100 TL MaxiPuan yükleniyor.

En cazip tüketici kredileri

İş Bankası’nda masrafsız kredi, en fazla 25 bin TL için azami 60 ay vadeli olarak kullandırılıyor. Bu koşullardaki bir kredi için faiz oranı ise yüzde 1.15. Müşterinin Maksimum İhtiyaç Paketi sahibi olması durumunda ise faiz oranı yüzde 1.13’e düşüyor. 25 bin TL’lik kredi, bu paket kapsamında 60 ay vadeli kullanıldığında aylık ödemesi 606 TL oluyor. Maksimum İhtiyaç Paketi sahipleri ise aynı kredi tutarı ve aynı vade için aylık 602 TL ödeme yapıyor. Bu kampanya kapsamındaki kredilerden masraf alınmıyor.

En cazip tüketici kredileri

KREDİDE TAM İNDİRİM

Garanti Bankası, yaz aylarında kredi kullanmak isteyenlere özel hazırladığı “Kredide Tam İndirim” uygulamasını hayata geçirdi. Banka, uygulama kapsamında verdiği 12 ay vadeli 5 bin TL’ye kadarki kredide yüzde 0.99 faiz uyguluyor ve dosya masrafı almıyor. Bu imkandan Garanti’nin kredi kartına sahip ve 2 otomatik fatura ödeme talimatı bulunan müşteriler yararlanabiliyor.

Söz konusu kampanyadan 0.99 faiz oranı ve 12 ay vadeli olarak 5 bin lira kredi kullanıldığında, aylık ödemeleri 448 liraya denk geliyor.

En cazip tüketici kredileri

Halk Bankası da yaz aylarına özel kredi kampanyası olan Yaz Tarifesi’yle müşterilerine avantajlı faiz oranı, uzun vade seçenekleri ve düşük komisyonla kefilsiz kredi kullanma fırsatı sunuyor. Yaz Tarifesi kapsamında Bordro24 Özel Tüketici Kredisi, Kamu Personeli Özel Tüketici Kredisi ve Gülen Emekli Kredisi’nde 24 ay vadede yüzde 1.09, 25-48 ay arası vadede yüzde 1.12 aylık faiz oranı uygulanıyor. Halkbank, Yaz Tarifesi’nden yararlanan müşterilerine kredi taksitlerini iki ay erteleme fırsatı da veriyor.

En cazip tüketici kredileri

Amaçlarının müşterilerinin rahat bir yaz geçirmesini sağlamak olduğunu söyleyen Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, “Tatil planlarıyla birlikte masrafların arttığı bu mevsimde, yaz tarifesindeki tüketici kredilerinde düşük faiz ve uzun vade seçeneklerini bir araya getiren bankamız, müşterilerine keyifli bir yaz geçirme imkanı veriyor. Bu kampanyamızın 2010 yaz döneminde müşterilerimizin bütçelerini rahatlatacağına inanıyoruz. Önümüzdeki dönemde de yeni kampanyalarla bireysel kredilerde avantajlı fırsatlar sunmaya devam edeceğiz” diyor.

BİZE ULAŞIN